گوسفند زنده

قیمت گوسفند زنده

گوسفند زنده – ارزان ترین قیمت گوسفند زنده در تهران – بره زنده

قیمت گوسفند زنده در تهران و کرج امروز در مرکز عرضه و پخش بازار گوسفندان لایو شیپ اعلام شد. خدمات اصلی لایو شیپ مرکز خرید و فروش دام زنده کشتار است. سعی داریم قیمت گوسفنده زنده 1401 را در این صفحه همراه با قیمت بره زنده روز خدمت شما اعلام کنیم. همچنین اطلاعات جامعی درباره این محصول و گوشت گوسفندی با شماره تماس مرکز عرضه را در اختیار شما قرار می دهیم

مشتریان گرامی دقت داشته باشید که به دلیل نوسان زیادی که در قیمت برای ذبح وجود دارد، حتما برای استعلام نرخ روز با شماره تماس مرکز فروش که در سایت قرار داده ایم ارتباط برقرار کنید. باید به این نکته مهم هم اشاره کنیم که یک سری مراکز با اعلام قیمت پایین سعی در جذب مشتری دارند. این نوع گوسفند فروشی ها وزن غیر واقعی اعلام کرده و با این روش از عدم آگاهی مشتری سو استفاده می کنند. (روابط عمومی لایو شیپ)

موضوعات مقاله

قیمت گوسفند زنده

قیمت روز بازار گوسفندان تهران در حال حاضر دارای نوسانات زیادی می باشد. به طور حدودی می توان قیمت گوسفند را از 65 الی 75 هزار تومان در اوایل سال 1401 در نظر گرفت. وجود این محدوده بین عدد شست و پنج و هفتاد و پنج یعنی ممکن است در بازه زمانی خاصی در همین رنج تغییر داشته باشد. البته در ادامه چارت نرخ روز را می توانید به طور دقیق مشاهده کنید. گوسفند یکی از انواع دام زنده می باشد که بیشتر مردم در ایران و حتی در سایر کشورها به مصرف گوشت قرمز آن علاقمند هستند. بسیاری از افراد به این نتیجه رسیده اند که خرید گوشت گوسفندی به طور مستقیم از قصابی ها در بازار نسبت به قیمت گوسفند زنده گران تر است. همین امر سبب می شود که این دسته از افراد جهت خرید گوسفند و بره زنده به مجموعه ما در بازار گوسفند شهرداری مراجعه کنند. البته علاوه بر موضوع به صرفه و ارزان بودن، مزایای بسیار زیاد دیگری در این نوع خرید وجود دارد.

قیمت بره زنده

نکته ای که باید درباره آن به شما توضیح دهیم مربوط به خرید بره زنده می باشد. هم اکنون در بازار تهران و کرج مشتریان بنا به نیاز شخصی خودشان اقدام به خرید گوسفند بالغ و یا بره های چند ماهه می کنند. باید این مورد را خدمت شما توضیح دهیم که هر دو این دام ها در مجموعه لایو شیپ موجود هستند. در رابطه با قیمت گوسفنده زنده در مقابل قیمت بره زنده باید بدانید که اختلاف کمی وجود دارد. یعنی نرخ بره نسبت به نرخ گوسفند گرانتر است.

در مرکز پخش گوسفندان تهران نمودار و چارت قیمت امروز که مربوط به تمامی ایام هفته اعم از شنبه، یکشنبه، دوشنبه ، سه، چهار، پنج شنبه و جمعه است را می توانید مشاهده کنید. تمامی ماه ها به صورت شمسی شامل فصل بهار (فروردین، اردیبهشت، خرداد)، فصل تابستان ( تیر، مرداد، شهریور)، فصل پاییز (مهر، آبان، آذر) و فصل زمستان (دی، بهمن، اسفند) مشخص شده است. همچنین قیمت به تاریخ میلادی را می توانید از طریق تبدیل تاریخ امروز یعنی شمسی به میلادی انجام دهید.

قیمت گوسفند در حال حاضر بر اساس نژاد، جنسیت و وزن چیزی حدود 65 الی 80 هزار تومان می باشد.

نرخ سال 1401 که از 14 فروردین شروع شده و 1400 در نمودار قابل مشاهده می باشد.

قیمت گوسفنده زنده 1401

هر ساله شاهد افزایش و کاهش نرخ روز هستیم. پس از گذشت سال 1400 که سالی متفاوت در زمینه دامداری بود اکنون وارد سال 1401 شده ایم. این نوسان قیمت در رابطه با تمامی دام ها مثل: گاو و گوساله زنده، بز و بزغاله، شتر و … صدق می کند. برای اینکه به طور دقیق قیمت گوسفند زنده در تهران و کرج را بدانید بهتر است با ما تماس بگیرید. از آنجایی که مهمترین عامل این روزها صحبت درباره گوسفند زنده قیمت است، و همچنین ثابت نبودن آن نمیتوانیم نرخ مشخص را داخل سایت قرار دهیم. به همین دلیل بهترین راه برای اطلاع از نرخ بروز تماس با مرکز عرضه لایو شیپ است.

دام کالا و محصول مهمی می باشد در پرورش و رساندن آن به دست مصرف کننده افراد زیادی دخیل هستند. بنابراین هر نوع کالا و مواد مصرفی شرایط خاص خودش را دارد. در این میان گوشت به عنوان یک کالای پر اهمیت در سفره های مردم می باشد.

شما فکر میکنید قیمت سال 1402 چقدر خواهد بود. تنها نصفی از سال باقیمانده و ممکن از قیمت گوسفند 1402 نسبت به امسال افزایش یا کاهش داشته باشد.

خرید گوسفند زنده در تهران و کرج

بازار گوسفندان تهران

همشهریان گرامی برای مراجعه به بازار گوسفندان در تهران می توانید ابتدا از طریق شماره تماس مرکز خرید و فروش تماس گرفته و هماهنگی لازم را جهت مراجعه انجام دهید. لازم است بدانید که برخی از مراکز کشتار و کشتارگاه دام زنده تهران در مناطق مختلفی واقع شده است که نزدیک به یکدیگر نیستند. بنابراین به این نکته هم باید توجه کنید که شما تنها باید به مرکز ذبح بهداشتی و عرضه معتبر که دارای مجوز می باشد مراجعه کنید. البته لازم است بدانید که در برخی میادین شهرداری بازار گوسفندان تهران در نظر گرفته می شود که دامداران در این میدان های شهرداری اقدام به خرید و فروش گوسفند زنده می کنند.

بازار دام زنده کشتار روز شامل انواع دام زنده گوسفند، بره، گوساله، گاو، بز و بزغاله، شتر و حتی بازار طیور زنده برای قربانی همچون مرغ و خروس محلی، بوقلمون و شترمرغ را شامل می شود. بنابراین در هر زمان تمایل به خرید از بازار گوسفندان را داشتید کافیست با شماره های درج شده در بزرگترین مرکز خرید و فروش دام زنده تهران تماس بگیرید.

صدای گوسفندان

خرید گوسفند از دامدار و مزرعه

خرید مستقیم از دامدار جزو یکی از مهمترین عواملی است که باید به آن توجه کنید. زمانی که دست دلال و واسطه وارد بازار شود، شاهد افزایش قیمت بره زنده و همچنین قیمت گوسفند خواهیم بود. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم از مراکز معتبر و بهداشتی که دارای مجوز رسمی از شهرداری هستند اقدام به خرید و سفارش دام کشتار کنید.

لایوشیپ به عنوان یک مرکز معتبر و بهداشتی ذبح دام زنده دارای مزرعه مخصوص است که شما مشتریان گرامی با خیالت راحت می توانید سفارش خود را ثبت کنید. تمامی دام ها توسط خودمان پرورش و پرواربندی شده اند. همین موضوع در مورد قیمت روز در بازار سبب شده است مجموعه ما ارزان ترین نرخ از سایر مراکز کشتارگاه ها باشد.

قیمت گوسفند زنده

قیمت روز گوسفنده زنده در تهران

همشهریان عزیز پایتخت نشین باید توجه داشته باشید که در این صفحه ما تنها درباره نرخ و قیمت گوسفنده زنده تهران در بازار گوسفند کشتارگاه و میدان ها صحبت می کنیم. در هر شهری ممکن است نرخ دام زنده کشتار متفاوت باشد. این مورد دلایل زیادی می تواند داشته باشد. همین موضوع سبب می شود که شما کاربران عزیز دنبال قیمت دام کشتار در شهر خود باشید. علاوه بر مورد ذکر شده نژاد گوسفندان در شهرهای مختلف ایران ممکن است قیمت مختلفی داشته باشند.

سعی کرده ایم قیمت روز گوسفند زنده در شهرهای مختلف بخصوص شهرهای بزرگ را به طور کامل برای شما قرار دهیم. داخل نمودار قرار داده شده در این صفحه علاوه بر نرخ 1401 قیمت سال 97 ، 98 ، 99 و 1400 را به طور کامل پوشش داده ایم.

گوسفند زنده شهرداری

میادین شهرداری تهران و کرج مربوط به یک سری نقاط و مراکز پخش در همه جای شهر می شود. البته علاوه بر این دو مورد که نام بردیم، سایر شهرها نیز همچون: اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، اردبیل، قزوین، رشت، کرمانشاه، کردستان، اراک، قم، کردستان، زنجان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و … دارای میدان دام شهرداری در سطح شهر هستند. این مورد را نیز باید بدانید که در شهرهای بزرگ چندین مورد میادین خرید و فروش گوسفند و بره زنده در نظر گرفته شده است.

تمامی محصولات دامی را میتوان در این نوع میادین خرید و فروش کرد. در رابطه با نرخ گوسفند زنده در مرکز کشتار شخصی (کشتارگاه خصوصی، ممکن است برای هر کسی باشد) که وابستگی به شهرداری ندارند به مراتب کمتر از نرخ دام در این میادین می باشد.

مرکز خرید و فروش گوسفند زنده ارگانیک

افزایش قیمت گوسفند شهرداری

احتمالا شما هم میدانید که در حدود تاریخ 25 اردیبهشت سال 1401 قیمت گوسفند 10 هزار تومان افزایش پیدا کرد. این گرانی تنها مربوط به بازار گوسفندان نبوده و روی سایر دام ها و حتی موارد غذایی تاثیر گذاشته است. امیدواریم این گرانی نرخ دام کشتار و سایر اجناس کنترل شود تا مردم عزیز دچار مشکل نشوند. البته منظور این نیست که قیمت گوسفند کاهش پیدا کند، هدف این حرف در اینجا ارزان تر شدن تمامی موارد می باشد. زیرا برخی اقشار جامعه در وضعیت بدی به سر میبرند و باید هوای آنها را داشته باشیم.

در تاریخ 24 اردیبهشت امسال نرخ روز حدود 65000 هزار تومان بود که در یک روز قیمت به 77 هزار افزایش پیدا کرد و چیزی حدود 12 هزار گران تر شد. دلیل گرانی دام زنده گوسفند شهرداری همانطور که گفتیم تنها به این مورد خلاصه نمیشود.

در تاریخ 1 آبان ماه هزار چهارصد و یک قیمت روز 80 هزار تومان بود و در یک روز با افزایش 15 هزار تومانی قیمت گوسفند 95 هزار تومان شد. هر چند در آخرین روزهای آذر ماه همین سال قیمت بین 90 هزار تومان تا 96 هزار در نوسان است. این نوع گرانی به یکباره تقریبا به ندرت صورت میگیرد، ولی در طول این سال دو بار شاهد افزایش قیمت گوسفند در حد 10 الی 15 هزار بوده ایم.

تقریبا می توان گفت از ماه دوم سال 1401 که قیمت 65 هزار بود، تا سه ماه آخر حدود 30 هزار تومان افزایش قیمت داشته و گران تر شده است. عوامل زیادی روی این گرامی قیمت دام و گوشت قرمز تاثیرگذار است که برخی از آن ها به دلیل اتفاقات اخیر می باشد.

گوشت گوسفندی کیلویی چند است؟

هدف از خرید گوشت گوسفندی زنده مصرف گوشت آن می باشد. حال در این میان نکته ای که حائز اهمیت می باشد مربوط به قیمت گوشت گوسفندی زنده است. برای اطلاع از اینکه هر کیلو گوشت گوسفندی در بازار گوسفند فروشان چند است با مراکز مربوطه تماس بگیرید. توجه داشته باشید که قیمت خرید گوشت از قصابی با قیمت دام زنده برای هر کیلو گوشت متفاوت می باشد. البته در رابطه با مزایای خرید دام زنده و دلایل به صرفه بودن آن مفصل صحبت کرده ایم. همانطور که میدانید برخی افراد نیاز به گوشت گوساله دارند که شرایط و قیمت برای آنها نیز متفاوت خواهد بود. بنابراین قیمت هر کیلو گوشت گوساله زنده را نیز می توانید در بخش مربوط به این دام کشتار در سایت لایو شیپ مشاهده کنید.

یکی از سوالاتی که برای هر کسی ممکن است پیش بیاید مربوط به میزان گوشت خالص گوسفند، بره و گوساله بعد از ذبح و کشتار می باشد. در ادامه ما بخشی را به طور اختصاصی به این موضوع پرداخته ایم که می توانید اطلاعات لازم مربوط به میزان گوشت نسبت به وزن گوسفنده زنده را مطالعه کنید.

قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی زنده

انواع نژاد گوسفند برای کشتار

گوسفندان دارای نژادهای مختلفی هستند. تعداد نژادها در دنیا بسیار زیاد می باشند، اما تنها برخی از آنها برای کشتار مناسب هستند. یعنی هر نوع گوسفندی برای کشتار، قربانی کردن در عید قربان یا ذبح در مراسمات مختلف مناسب نیست. اجازه دهید این مورد را با تقسیم بندی نژادها به شما توضیح دهیم. به طور کلی در دنیا گوسفندان به سه قسمت دسته بندی شده اند. این سه مورد عبارتند از:

 • گوسفندان گوشتی
 • گوسفندان شیری
 • گوسفندان پشمی

این سه حالت اصلی برای نژاد گوسفند در دنیا می باشد. دقت کنید که حالت ترکیبی نیز وجود دارد که می تواند تعداد دسته بندی را بیشتر کند. به عنوان مثال می توان گفت که گوسفند می تواند هم نژاد گوشتی باشد و هم نژاد شیری و حتی نژاد پشمی. بنابراین این مورد را نیز باید در نظر بگیرید که ما تنها سه دسته اصلی را خدمت شما معرفی کردیم.

در میان تمامی این موارد نوع گوشتی بهترین گوسفند برای کشتار می باشد. زیرا این نوع نژاد دارای گوشت بیشتری می باشد. در ادامه در بخش انواع نژاد گوسفندان ایرانی خدمت شما توضیحاتی همراه با نام نژادها ارائه می دهیم.

بره زنده گوشتی برای کشتار

شما چرا قصد خرید گوسفند زنده را دارید؟ در رابطه با اینکه شما به چه دلیل خرید می کنید، چند نکته مهم وجود دارد. مطمئنا لازم است شما در رابطه با نژادهای مختلف گوسفندان اطلاعاتی داشته باشید. برخی از بره ها و گوسفنده زنده نژاد گوشتی، برخی گوسفندان نژاد شیری و برخی دیگر پشمی می باشند. یکی از این موارد مربوط به گوسفند گوشتی است که برای کشتار روز بسیار مناسب هستند. برای هر یک از موارد نام برده شده در لیست زیر لازم است که حتما نژاد گوشتی را انتخاب کنید.

 • عقیقه کردن برای نوزاد 7 روزه
 • قربانی در مراسمات مذهبی
 • ذبح و مصرف گوشت گوسفندی
 • قربانی در عید قربان و سایر عیدها
 • قربانی کردن به منظور نذری
 • رفع حاجت
 • گوسفند برای تاسوعا و عاشورا
 • قربانی در جشن عروسی و مراسمات مختلف
 • ذبح گوسفند و بره زنده برای حجاج
 • قربانی و ذبح گوسفند برای خیریه و موسسه ها
 • و …
فروش گوسفند زنده

متوسط وزن گوسفند زنده

از مهمترین و متداول ترین سوالات که مشتریان از ما میپرسند مربوط به وزن گوسفندان (گوشت گوسفندی زنده) می باشد. در بازار تهران و کرج این نوع دام را به صورت کیلویی خرید و فروش می کنند. بنابراین وزن گوسفنده زنده قیمت آن را تعیین می کند. همچنین باید بگوییم که وزن روی تعیین مقدار هزینه لازم برای خرید از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. همانطور که عرض کردیم این بخش جزو سوالاتی است که اکثرا از ما پرسیده میشود. بنابراین به صورت یک مقاله مجزا درباره آن صحبت می کنیم و هر موردی که در این رابطه وجود دارد، خدمت شما توضیح می دهیم.

وزن بره زنده نیز دقیقا به همین صورت است. البته این مورد را در نظر داشته باشید که در رابطه با متوسط وزن بره صحبت می کنیم. به طوری که بتوانیم از طریق ظاهر، جثه دام و وزن گوسفند زنده قیمت را حدس بزنیم.

قیمت بره زنده

در رابطه با وزن بره باید بدانید که به صورت معمول دارای وزن 25 الی 40 کیلو گرم هستند. این مورد برای گوسفنده زنده از 40 کیلو شروع شده و تا 80 کیلو ادامه خواهد داشت. این اعداد حدودی بوده و برای حالت استاندارد مشخص شده اند.

وزن گوسفنده زنده قیمت را تعیین می کند

از مهمترین نکات حائز اهمیت برای مشتریان موضوع تاثیر وزن روی نرخ دام می باشد. به همین دلیل این میزان اهمیت سبب شده است متاسفانه برخی مراکز غیر معتبر اقدام به نمک خور کردن گوسفندان پیر می کنند. البته علاوه بر پیر بودن جنسیت آن ها ماده بوده. یعنی آنها سعی می کنند با خوراندن آب نمک به گوسفند میش و قوچ سبب می شوند حیوان هر چند دقیقه یکبار آب بنوشد. به همین دلیل باید به همچین مواردی توجه زیادی داشته باشید. در همچین مواردی تصور کنید شما یک گوسفند با وزن 50 کیلو گرم خریداری می کنید، ولی در اصل ممکن است وزن واقعی آن 40 کیلو است. با وجود اینکه کار نادرستی است اما باز هم متاسفانه هستند کسانی که این کار را انجام میدهند.

نژاد گوسفندان ایرانی

در دنیا دامداری یکی از محبوب ترین شغل ها می باشد. در هر کشوری گوسفند با نژاد مختلفی پرورش داده می شود. این مورد در رابطه با ایران هم به همین صورت است. تعداد نژاد گوسفندان ایرانی بسیار زیاد می باشد. ما در این قسمت از سایت که مربوط به قیمت گوسفند زنده می باشد، در مورد بهترین نژادهای ایرانی توضیح می دهیم.

بالاتر اشاره کردیم که دسته بندی این دام شامل (گوشتی، شیری، پشمی) می باشد. حال هر یک از این موارد در نژاد گوسفندان ایرانی دیده می شود. همچنین گفته شد که برای کشتار بهتر است نوع نژاد گوشتی انتخاب شود. برخی از این نژادها که جزو محبوب ترین و پرفروش ترین ها هستند عبارتند از:

 • گوسفند افشاری
 • گوسفند مغانی
 • کردی
 • سنگسری
 • مهربان
 • شال
 • و …

گوسفند گوشتی با میزان گوشت خالص بالا

تمامی حیوانات و دام ها از بهترین نژاد شهرهای مختلف می باشند:

 • دام آذربایجان ( شامل بهترین نژاد دام آذربایجان از مناطق کوهستانی که گوسفند را به صورت کاملا طبیعی و ارگانیک پرورش میدهند)
 • گوسفند اردبیل، زنجان، آذربایجان غربی، دشت مغان، کردستان و …
 • گوسفند گوشتی با بالاترین بازدهی 

میزان گوشت خالص گوسفند و بره بعد از ذبح

یکی از سوالاتی که برای بسیاری از افراد پیش می آید مربوط به میزان گوشت بعد از قربانی و ذبح می باشد. البته اگر قبلا دام زنده گوسفند خرید کرده باشید ممکن است در برخی مواقع با این مشکل روبرو شده اید که مقدار گوشت خالص گوسفند نسبت به وزن خود دام خیلی کمتر است. متاسفانه یکی از مهمترین دلایل وجود این مشکل عدم آشنایی افراد با نژاد گوسفندان است. اکثرا در بازار گوسفندان تهران و هر شهر دیگری همچون کرج، تبریز، اصفهان، شیراز، قم، یزد، رشد، قزوین، زنجان، سنندج، کرمانشاه و دیگر موارد فکر میکنند مقدار گوشت باید حتما نصف وزن گوسفند باشد. این مورد تنها در برخی نژاد ها درست بوده و در برخی نژادها اصلا به این صورت نیست و میزان و وزن گوشت خالص بعد از ذبح کمتر از نصف وزن خواهد بود.

ما در مجموعه لایو شیپ (بزرگترین مرکز عرضه و خرید و فروش گوسفند زنده در تهران) بهترین نژادهای گوشتی را برای مشتریان عزیز در نظر میگیریم که علاوه بر داشتن گوشت خوشمزه از مقدار گوشت قرمز بیشتری برخوردار شوند.

اینکه چند درصد وزن دام گوشت خالص است یک سوال مهم و یک موضوع مفصل است. ما در بخش وبلاگ مجموعه گوسفند زنده لایو شیپ یک مقاله کامل در رابطه با میزان درصد گوشت گوسفند و بره بعد از ذبح نوشته ایم که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

قیمت روز گوسفنده زنده

خرید گوسفند زنده از لایو شیپ

مراکز عرضه گوسفند و بره زنده کشتار در تهران ، کرج و قم بسیار زیاد می باشد. همشهریان عزیز می توانند بستگی به موقعیت مکانی و محل زندگی خود، به نزدیکترین مرکز عرضه بازار گوسفندان تهران مراجعه کنند. اما نکته مهم در اینجا مربوط به معتبر بودن آنها می باشد. باید حتما این مورد را در نظر بگیرید تا علاوه بر خرید با قیمت گوسفنده زنده روز از نظر سالم بودن دام اطمینان حاصل کنید. در لایو شیپ شما علاوه بر اینکه می توانید به صورت حضوری به آدرس کشتارگاه مراجعه کنید، امکان خرید گوسفند اینترنتی نیز وجود دارد. یعنی هیچگونه نیازی به رفت و آمد نخواهید داشت. چرا که تنها از طریق تماس با شماره تلفن مرکز فروش می توانید سفارش خود را ثبت کنید.

ممکن است شما قبلا از طریق سایت ما اقدام به خرید دام روز برای کشتار کرده اید. از آنجایی که یکی از قدیمی ترین مراکز و بزرگترین کشتارگاه در سطح تهران و کرج هستیم، بیشتر همشهریان با ما آشنا هستند.

مرکز فروش گوسفند برای خیریه و موسسه

طی چندین سال فعالیت رسمی با مجوز شهرداری موفق شده ایم رضایت کامل مشتریان خود را به دست بیاوریم. بسیاری از افراد خیر و همچنین خیریه ها و موسسه ها به دلیل اعتماد کامل به کشتارگاه قابل اطمینان لایو شیپ در طول سال به تعداد دفعات زیادی اقدام به خرید گوسفند و بره زنده می کنند. مجموعه ما در مقابل این اعتماد و وفاداری تمام سعی خود را کرده است که قیمت گوسفنده زنده روز را برای این مراکز کمتر در نظر گرفته و بهترین نژاد گوشتی جوان را مثل همیشه برای آنها ارسال کند.

در این بخش خواستیم اشاره کنیم تا اگر شما هم دنبال یک مرکز معتبر (کشتارگاه اطمینان و مورد اعتماد خوب) برای ارسال گوسفنده زنده به خیریه و موسسه ها هستید، لایو شیپ آماده پذیرش سفارشات شما به تعداد مشخص شده می باشد. همچنین لازم است اشاره کنیم که خدمات کاملا با کیفیت را به تمامی مشتریان عزیز ارائه می کنیم. تمام موارد مربوط به حمل گوسفندان از کشتارگاه تا خیریه و ذبح توسط تیم ما به صورت کاملا رایگان و بدون هیچگونه هزینه اضافه انجام خواهد شد.

گوسفند زنده دام آذربایجان

مزایای خرید از لایو شیپ

برای خرید با قیمت گوسفند زنده در تهران به صورت پاک و تمیز کاملا بهداشتی شما می توانید از مراکز مختلف عرضه دام اقدام به تهیه آن کنید. در برخی از مراکز عرضه و کشتارگاه فعالیت به صورت رسمی نبوده و هیچگونه مجوز فعالیت در این زمینه را ندارند. شاید لازم باشد بدانید که در صورت خرید از لایو شیپ مزایای زیادی برای شما وجود خواهد داشت.

برخی از این مزایای عالی خرید از بازار گوسفندان تهران شامل موارد زیر می شود.

 • مرکز معتبر و بهداشتی عرضه با نرخ روز
 • خرید و فروش گوسفند زنده سالم و بهداشتی
 • کاملا ارگانیک با رشد طبیعی
 • ارسال قصاب ماهر برای ذبح گوسفند
 • قیمت گوسفنده زنده ارزان و به صرفه نسبت به دیگر مراکز
 • نظارت دامپزشکی روی تمامی دام ها
 • تضمین 100% سلامت گوسفندان
 • خرید مستقیم گوسفند و بره زنده از دامدار
 • حذف دلال و جلوگیری از سوء استفاده از مشتریان
 • فروش گوسفند نژاد گوشتی برای قربانی
 • دارای مجوز رسمی فعالیت از دام زنده شهرداری و ارگان های مربوط به آن در تهران
 • انواع نژاد گوسفندان ایرانی
 • بهترین مرکز عرضه در تهران و استان البرز (منطقه کرج)
 • فروش بره زنده در کرج
 • دستگاه کارت خوان سیار همراه قصاب
 • رعایت نکات بهداشتی هنگام ذبح
 • خواندن دعا هنگام قربانی کردن جهت عقیقه یا مراسم مذهبی خاص همچون عید قربان
 • ارسال سریع به تمامی نقاط پایتخت
 • دارای شعبه های مختلف در (غرب, شرق, جنوب, شمال)
 • امکان خرید آنلاین از سایت و خرید به صورت حضوری
 • امکان سفارش و درخواست پخش گوشت قربانی و نذری
 • امکان سفارش و درخواست ارسال گوشت گوسفندی برای خیریه ها
 • ارسال هر تعداد گوسفند درخواستی به موسسه ها و خیریه ها
 • دارای شعبه در کرج برای خدمات رسانی به مشتریان عزیز
 • و …
نرخ گوسفنده زنده در تهران

تفاوت قیمت گوسفنده زنده با بره زنده

هر زمان شما برای خرید دام به مراکز عرضه مراجعه کنید و قیمت گوسفند زنده را از آنها بپرسید، آنها نرخ روز را به شما خواهند گفت. حال اگر همین مورد را برای قیمت بره زنده بپرسید، نرخ آن کمی بالاتر از گوسفند خواهد بود. شاید برای شما هم جای سوال باشد که چرا با یکدیگر از نظر قیمت تفاوت دارند. از مهمترین عوامل مربوط به این موضوع می توان به پایین بودن میزان سود و درآمد حاصل از فروش این دام با وزن متوسط پایین می باشد.

با وجود اینکه ممکن است چند هزار تومان بیشتر برای خرید بره زنده پرداخت کنید، اما گوشت تازه، جوان، شاداب و خوشمزه تر خواهید داشت. نکته مهم و حائز اهمیت در اینجا مربوط به نژاد دام ها می باشد که ممکن است در برخی نژاد ها شاهد اختلاف قیمت جزئی باشید.

گوسفند شیشک که شاید اسم آن را شنیده باشید در دسته بره ها قرار میگیرد. گوسفند شیشک چیزی حدود 6 ماه تا یک سال دارند. که هنوز هیچگونه تولید مثل در آن صورت نگرفته است. بسیاری از افراد خواهان این دسته از گوسفندان هستند که در مجموعه ما همیشه به تعداد زیاد یافت می شود.

تشخیص گوسفند سالم از ناسالم

در بین برخی از همکاران مشاهده شده است که سعی دارند گوسفند بیمار و ناسالم را به مشتری بفروشند. بی شک با انجام این کار نادرست زندگی افراد زیادی را به خطر می اندازند. متاسفانه بیشتر مشتریان از انواع بیماری گوسفندان اطلاعاتی نداشته و ممکن است در دام این نوع افراد بیفتند. در وبلاگ سعی کرده ایم به تک تک انواع بیماری ها اشاره کنیم. همچنین مهمترین مواردی که می توان از ظاهر دام تشخیص داد را برای شما مشخص کرده ایم. برخی از نکاتی که هنگام خرید باید حتما به آنها توجه داشته باشید شامل: ریزش آب بینی، ریزش آب از چشم، سست و بی حال بودن چهره حیوان و … که در نگاه اول می توان آنها را تشخیص داد.

یکی از مهمترین نکات که در حال حاضر بسیاری از افراد به این نتیجه رسیده اند، سالم بودن جگر گوسفند و بره می باشد. یکی از راه های تشخیص سالم بودن گوسفندان مربوط به سالم بودن جگر آن است. بنابراین زمان ذبح می توانید از قصاب بخواهید تا با چاقوی خود جگر حیوان را ببرد و شما از سلامت کامل دام اطمینان کامل داشته باشید.

پرورش کاملا ارگانیک گوسفندان

باید به این موضوع توجه کنیم که گوسفند زنده پرواری در شهرهای مختلف پرورش داده می شود، ممکن است به صورت کاملا طبیعی رشد کرده باشد. حتی ممکن است برخی از افراد از روش های دیگری برای رشد گوسفندان و بره ها استفاده کرده باشند. تمامی محصولات ما در بازار گوسفندان تهران شامل دام کشتار به صورت کاملا طبیعی و ارگانیک رشد کرده اند. ما این مورد را به طور کامل برای شما تضمین می کنیم و از این نظر خیالتان کاملا راحت باشد.

گوسفند زنده عید قربان

تمامی دام های مجموعه از مناطق آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، مغان، کردستان و … می باشد. همانطور که میدانید گوسفند و بره این مناطق جزو بهترین نژاد گوسفندان گوشتی در ایران هستند. بنابراین شما با مرکز خرید و فروش گوسفند ارگانیک و طبیعی در ارتباط هستید.

قیمت گوسفند زنده عید قربان

مراکز خرید و فروش گوسفند زنده عید قربان هر ساله توسط اتحادیه دام کشتار روز مشخص می شود. این ارگان تعدادی از مراکز کشتار و کشتارگاه ها را برای خرید گوسفند در عید قربان به عنوان مرکز پخش قابل اطمینان و مطمئن (برخی دارای مجوز و یا مراکز فروش قدیمی ) مشخص می کند. هر کسی می تواند به راحتی از طریق مراکز تعیین شده توسط اتحادیه و شهرداری اقدام به خرید کند. دقت داشته باشید که تعداد این بخش ها که برای فروش گوسفندان در عید قربان جهت قربانی کردن تعیین شده اند بسیار زیاد می باشد. البته برخی از کشتارگاه ها و میادین شهرداری ممکن است در لیست اعلام شده وجود نداشته باشد. اما مشکلی برای خرید از این نوع مراکز هم وجود ندارد.

قربانی کردن گوسفند در عید قربان یکی از کارهایی است که مسلمانان جهان هر ساله اقدام به ذبح دام زنده می کنند. نکته ای که شاید لازم باشد در رابطه با آن توضیحاتی ارائه دهیم مربوط به قیمت گوسفنده زنده عید قربان می باشد که نسبت به سایر روزهای سال ممکن است متفاوت باشد. در اکثر مواقع امکان افزایش قیمت در روزهای عید قربان تا عید غدیرخم وجود دارد.

بزرگترین مرکز خرید و فروش گوسفند زنده شهرداری

گوسفند نذری و پخش گوشت توسط کشتارگاه

بسیاری از همشهریان گرامی به دلایل خاصی تمایل به دادن نذری هستند. اگر شما هم نذر خاصی دارید و می توانید گوسفند قربانی کرده و گوشت آن را بین مردم تقسیم کنید، باید بگوییم که در صورت تمایل ما این کار را برای شما انجام خواهیم داد. البته اگر شما وقت و شرایط لازم را برای این کار داشته باشید خودتان می توانید کارهای تقسیم گوشت گوسفندی را انجام دهید. منظور در اینجا به این صورت است که اگر شما وقت لازم را ندارید می توانید با برقراری تماس با شماره تلفن مرکز فروش گوسفندان قربانی شرایط سفارش خود را اعلام کنید تا کارهای لازم را انجام دهند.

هم اکنون در سراسر تهران و کرج بسیاری از مشتریان ما به همین صورت هر زمان قصد دارند تا نذری بدهند یا قربانی به دلیل خاصی داشته باشند به صورت غیرحضوری یا حضوری کارهای سفارش را انجام داده و در نهایت موارد مربوط به قصابی و تقسیم گوشت را به گروه ما می سپارند.

لازم به ذکر است که امکان ارسال گوشت به شهر های مختلف نیز وجود دارد. برای مثال شما می توانید گوشت گوسفند قربانی را در شهر خاصی پخش کنید. ما با داشتن دوستان و آشنایان در برخی از شهرهای ایران، در صورتی که امکان لازم وجود داشته باشد، نذری شما را در شهرستان های مختلف تقسیم می کنیم.

مرکز عرضه بهترین نژاد گوسفند زنده در تهران و کرج با بالاترین کیفیت را تنها از مجموعه لایوشیپ بخواهید. ارزان ترین قیمت 1401 نسبت به سایر مراکز خرید و فروش بازار گوسفند پایتخت.

خرید گوسفند برای تاسوعا و عاشورا

بالاتر اشاره ای به موضوع قربانی گوسفندان در عید قربان داشتیم. در این بخش نیز لازم است بدانید که اکثر افراد در روزهای 9 و 10 ماه محرم که مربوط به روز های تاسوعا و عاشورا می باشد اقدام به خرید گوسفند زنده می کنند. در این روز مسلمانان اقدام به قربانی کردن انواع دام زنده همچون گاو و گوساله، گوسفند، شتر و … می کنند. هدف از قربانی کردن در روز عاشورا و تاسوعا پخش گوشت آن بین افراد نیازمند است. البته برخی افراد دام زنده را بعد از ذبح و قربانی به مساجد و هیئت ها تحویل می دهند که ممکن است گوشت را بین مردم تقسیم کنند و یا با گوشت آن اقدام به درست کردن غذا کرده و در نهایت غذا را بین مردم تقسیم کنند.

بنابراین توجه داشته باشید که از شما هم قصد دارید همانند بسیاری از مردم در این روز خرید انجام دهید، می توانید با مجموعه لایو شیپ به عنوان مرکز رسمی خرید و فروش گوسفند زنده شهرداری تماس بگیرید. در صورت تمایل می توانید به مرکز کشتارگاه تهران مراجعه کرده و یا اینکه سفارش خود را به صورت آنلاین از طریق سایت و تماس تلفنی ثبت کنید.

مرکز خرید گوسفند زنده برای اربعین

همانطور که میدانید در ماه محرم و چندین مناسب دیگر همچون اربعین حسینی یا زمانی که افراد از حج و کربلا باز میگردند، اکثرا خانواده هایشان اقدام به خرید گوسفند زنده برای قربانی کردن می کنند. مجموعه ما آماده پذیرش هر تعداد گوسفند و بره زنده برای قربانی کردن می باشد. لازم به ذکر است که ما سعی کرده ایم در این روزها قیمت گوسفند زنده در تهران را نسبت به تمامی مراکز دیگر و همکاران خود کمتر در نظر بگیریم تا تمامی افراد بتوانند به راحتی اقدام به خرید کنند.

نقشه مرکز فروش گوسفندان تهران روی گوگل مپ (بازار گوسفند شهرداری)

نقشه شعبه کرج پس از ثبت روی گوگل مپ در این بخش قرار داده خواهد شد

مرکز عرضه گوسفند قربانی

برخی از مراکز در ایام خاصی برای خرید و فروش گوسفند برای قربانی و ذبح بهداشتی دام معرفی می شوند. توجه داشته باشید که هیچ تفاوتی بین کشتارگاه ها و سایر میادین شهرداری وجود ندارد، شما می توانید از هر کجا که تمایل دارید اقدام به خرید کنید. تعدادی از این جایگاه عرضه دام زنده کشتار  دارای سایت اینترنتی آنلاین می باشند که امکان خرید و دریافت قیمت آنلاین گوسفند زنده وجود دارد.

اگر برای ذبح و قربانی گوسفند نیاز به خرید دام کشتاری دارید، می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری با شماره تلفن کشتارگاه بازار گوسفندان تهران تماس گرفته و جزئیات سفارش را با کارشناس ما در میان بگذارید.

شرایط خدمات گوسفند زنده لایو شیپ چگونه است؟

در این بخش سعی داریم تعدادی از سوالات متداول مشتریان عزیز را که زیاد از ما پرسیده می شود توضیح دهیم. اکثرا دوستان در رابطه با نوع خدمات دهی سوال دارند که شامل ذبح و قصابی، نحوه پرداخت هزینه، میزان گوشت دهی (گوشت خالص بعد از ذبح)، نر یا ماده بودن، زود پز یا دیر پز بودن، ارسال برای خیریه و موسسه ها و … می باشد. در ادامه تک تک این موارد را به صورت مجزا خدمت شما همراهان همیشگی به طور کامل توضیح می دهیم.

گوسفند زنده شهرداری را از کجا بخریم

نحوه پرداخت قیمت گوسفند در لایو شیپ؟

یکی از سوالاتی که برای بسیاری از دوستان پیش می آید مربوط به نحوه پرداخت مبلغ گوسفنده زنده خریداری شده از لایو شیپ می باشد. در این رابطه لازم است بگوییم که در خرید غیرحضوری یعنی اگر به صورت تلفنی و از طریق سایت به صورت آنلاین سفارش دهید، مبلغ خرید در محل شما به قصاب تحویل داده می شود. لازم به ذکر است که همراه قصاب که برای انجام امور مربوط به ذبح به محل شما ارسال شده کارتخوان سیار وجود دارد و می توانید با تمامی کارت های بانکی مبلغ را پرداخت کنید.

توجه داشته باشید که اگر کارت بانکی همراه نداشتید و خواستید که از طریق همراه بانک یا اینترنت بانک مبلغ خرید خودتان را کارت به کارت کنید این امکان وجود دارد و هیچ مشکلی نخواهد داشت.

هزینه خدمات قصابی و ذبح

خرید گوسفند زنده در تهران و کرج را اگر از طریق مجموعه لایو شیپ انجام داده باشید، کلیه خدمات مربوط به ذبح، قربانی و قصابی گوسفند رایگان خواهد بود. تمامی کارهای مربوط به خورد کردن و تمیز کردن محیط را قصاب ماهر ما برای شما انجام خواهد داد. هیچ هزینه ای برای این منظور نیازی نیست پرداخت کنید. در صورتی که قصاب برای کار ذبح و قصابی درخواست هزینه کرد این مورد را با بخش مدیریت در میان بگذارید. لازم است اشاره کنیم که اگر شما خودتان قصد داشته باشید مبلغ خاصی را به قصاب بابت کارهایی که انجام داده بدهید هیچ مشکلی ندارد و این لطف شماست.

Live sheep prices in Tehran and Karaj markets 2023

People buy live sheep or live calves to meet the need for red meat. These two live animals are popular. Currently, all these services are available on the livesheep.co site. Customers should pay attention to buy from a reputable and health center. Only some live sheep trading centers have official licenses. So before any action, be sure to check this issue.

Live lambs (baby sheep) are also purchased by our customers. In 2021 , 2022 & 2023, we also saw a decrease and increase in the price of live lambs. This animal has good quality meat. Of course, in addition to this, the mutton is very tasty and can be used in all home dishes and restaurants.

The price of live sheep in municipal centers is also very important. Some organizations and agencies always announce the daily rate. People who work as ranchers buy and sell sheep and lambs in these areas.

نام محصول گوسفند زنده – بره زنده
قیمت روز ارزان ترین قیمت بازار گوسفند
نوع دام دام کشتار روز
شماره تلفن 09194097369
متوسط وزن 50 کیلو گرم
نژاد گوشتی برای ذبح و قربانی

پیش بینی قیمت گوسفند 1402

کمتر از 3 ماه تا پایان سال 1401 مانده است. در سه ماهه آخر امسال شاهد افزایش قیمت در حد 10 الی 15 هزار تومان برای دام زنده بودیم. هم اکنون در تاریخ 24 آذر 1401 قیمت گوسفند زنده 96 هزار تومان خرید و فروش می شود. شما به عنوان یک فرد معمولی و فردی که دامدار است ممکن است بتواند یک پیش بینی برای قیمت گوسفنده زنده 1402 داشته باشد. در صورتی که امکان تخمین و نظر در اینباره دارید می توانید در بخش نظرات همین صفحه نظر و پیش بینی خود را از نرخ گوسفند سال 1402 برای ما ارسال کنید. این نظر سنجی در راستای نگاه مردم به بازار گوسفند زنده تهران می باشد. بنابراین هر کسی می تواند در آن شرکت کرده و نظر شخصی خودش را برای ما ارسال کند.

 

🐏 از کجا گوسفند زنده بخریم؟

یکی از سوالات متداول در رابطه با خرید دام زنده کشتاری مربوط به است که اکثر افراد دنبال پاسخ سوال از کجا گوسفنده زنده بخریم هستند. یا اینکه کدام مرکز خرید و فروش گوسفندان خوب است. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که مراکز مختلفی برای فروش گوسفند در تهران و کرج وجود دارد. برخی از این مراکز عرضه گوسفد زنده به صورت قانونی با مجوز رسمی فعالیت می کنند و برخی دیگر دارای مجوز از شهرداری و اتحادیه دام زنده نمی باشند. البته مشکلی در خرید از این نوع مراکز هم وجود ندارد. اما نکته حائز اهمیت در اینجا مربوط به خرید گوسفند از مرکز معتبر و بهداشتی باشد که موضوع بسیار مهم و حائز اهمیتی می باشد.

🐏 قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی زنده چنده 1401؟

ما در رابطه با اینکه قیمت گوشت گوسفندی در بازار چنده صحبت کردیم. پاسخ در اینجا برای قیمت گوشت گوسفندی زنده کیلویی چنده با خود گوشت متفاوت است. یعنی نرخ گوشت قرمز گوسفندی در قصابی اگر بخواهید بخرید خیلی بیشتر از قیمت گوسفند زنده است. در توضیحات این صفحه ما در رابطه با این موضوع به طور مفصل صحبت کرده ایم. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با نرخ هر کیلو گوشت جزئیات داخل صفحه را مطالعه کنید.

🐏 نحوه خرید گوسفند زنده از لایو شیپ؟

اگر وقت آن رسیده که اقدام به ثبت سفارش کنید، در اینجا به شما توضیح میدهیم که چطور می توانید از بزرگترین مرکز عرضه گوسفند قربانی خرید کنید. خب در پاسخ به این سوال مهم باید بگوییم که شما دو راه پیش رو دارید. یکی خرید به صورت حضوری و دیگری خرید گوسفند به صورت غیر حضوری می باشد. امروزه اکثر افراد روش خرید اینترنتی به صورت آنلاین را بیشتر ترجیح می دهند. با این وجود شما می توانید هر کدام از این روش ها را برای خرید انتخاب کنید. در روز خرید از اینترنت باید بگوییم که داخل سایت آنلاین گوسفند فروشان شماره تلفن مرکز عرضه بازار گوسفندان تهران درج شده است. با برقراری تماس راهنمایی لازم را از کارشناس و مدیر فروش دریافت کنید. تنها کافیست برای سفارش وزن گوسفند مد نظر خود را اعلام کنید. سپس آدرس دقیق خود را به کارشناس مربوطه بدهید تا سفارش شما در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل حضورتان شود. در روش خرید به صورت حضوری هم باید ابتدا با شماره ها درج شده در سایت تماس بگیرید و بعد از دریافت قیمت آنلاین گوسفنده زنده می توانید آدرس را از کارشناس ما بپرسید و در زمان مشخص شده به محل کشتارگاه مراجعه کنید.

🐏 نحوه سفارش گوسفند در عید قربان؟

سوال دیگری که برای اکثر افراد در خرید گوسفند زنده عید قربان رخ میدهد مربوط به سفارش در روز عید می باشد. همانطور که میدانید فاصله روز عید قربان تا عید غدیر خم 10 روز می باشد. افراد زیادی در طی این روزها اقدام به خرید گوسفند قربانی کرده و اقدام به ذبح آن می کنند. سوال مربوط به خرید غیر حضوری در این روز می باشد. در این رابطه باید خدمت شما همراهان همیشگی لایو شیپ باید بگوییم که در برخی ساعات روز میزان درخواست و خرید بسیار بالا می باشد و امکان ارسال سریع در خرید غیر حضوری وجود نخواهد داشت. پیشنهاد ما به شما این است که یک روز زودتر با مرکز فروش گوسفندان قربانی برای قربانی کردن در عید قربان تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. در صورتی که امکان خرید حضوری برای شما میسر می باشد می توانید با شماره های ما تماس گرفته و آدرس مرکز عرضه دام کشتار را دریافت کنید.

42 پاسخ
 1. حسین احمدی
  حسین احمدی گفته:

  سلام خدمت شما
  قیمت برای ارسال به شهریار کیلویی چند در میاد برامون
  گوسفنده نر برای شهریار میخوام برام ارسال کنی. قصاب هم خودتون میفرستید دیگه درسته؟

  پاسخ
  • مدیر
   مدیر گفته:

   کلیه مناطق تحت پوشش می باشد و مشکلی برای ارسال نداریم.
   روی علامت تلفن که داخل سایت شناور هست بزنید و با شماره تماس های موجود در پنل کناری تماس بگیرید.

   پاسخ
  • hadi
   hadi گفته:

   سلام جناب محمودی عزیز
   همکاران با شما تماس خواهند گرفت. برای اینکه بتونید سریع سفارش بدید می تونید با شماره 09194097369 در ارتباط باشید.

   پاسخ
 2. محسن نجاری
  محسن نجاری گفته:

  سلام نرخ امروز رو اگه میتونید به این شماره بفرستید
  لطفا آدرس هم ارسال کنید
  ۰۹۱۲۱۵۶****

  پاسخ
 3. مهدی رجبی
  مهدی رجبی گفته:

  تعداد 55 راس بره پرواری با وزن بین 40 تا 60 کیلویی در منطقه پیکان شهر واقع در فارم دانشگاه تربیت مدرس موجود هست اگر امکان خرید دارید لطفا تماس بگیرید 09223**5*66 گوسفندان از لحاظ گوشتی کمر پر هست و نسبت لاشه به وزن زنده خوبی دارند

  پاسخ
 4. یوسف احمدی
  یوسف احمدی گفته:

  بسیار خوشحال هستم که با کشتارگاه شما اشنا شدم واقعا قیمت ارزان تر بود نسبت به چند جای دیگه که قیمت گرفته بودم. همچنین از نظر ذبح بهداشتی و سالم بودن گوسفند مطمئن شدم از اقای لطفی هم بسیار س‍‍پاسگذارم که ما رو تا مرحله تمیز کردن همراهی کرد.
  حتما شما را به هر کسی که قصد داشته باشه گوسفند خریداری کنه برای کشتار معرفی می کنم.
  در پناه حق

  پاسخ
  • hadi
   hadi گفته:

   درود بر شما جناب احمدی
   از اینکه تونستیم رضایت شما رو به دست بیاریم خوشحالیم. تمامی سعی خود را برای جلب رضایت مشتری می کنیم.
   ممنون که ما رو برای خرید انتخاب کردید.

   پاسخ
 5. سعید
  سعید گفته:

  با سلام.آیا امکان چرخ کردن قسمتی از لاشه بعد کشتار در مرکز شما وجود دارد و اینکه کله پاچه و اینها پاک می شود؟ لطفا لیست قیمت را هم اگر ممکن است ارسال کنید به ایمیل و وزن 35 کیلو مد نظر بنده هست برای اول هر ماه.آیا موجود دارید چنین وزنی؟

  پاسخ
 6. علی سلطانی
  علی سلطانی گفته:

  با توجه به تجربیات شما قیمت گوسفند زنده در روزهای آتی همچنان به این روال خواهد بود و چرا گوسفند تنها به حساب کالایی هستش که تورم تاثیری روی آن ندارد؟
  آیا این قیمت گوسفند به نفع اکثریت است و به ضرر اقلیت یا منفعت و ضرر شامل عموم میشود؟
  آیا بهتر نیست خودرو هم مثل گوسفند وارد کنیم تا با شکستن قیمت خودرو به نفع عموم و به ضرر دو شرکت داخلی عمل کرده باشیم؟ در حالیکه گوشت قرمز برای بیشتر انسانها مضر است ولی خودرو برای همه مفید و ضروری

  پاسخ
  • عدالت علی این هست
   عدالت علی این هست گفته:

   این وسط فقط دلال و قصاب سود میکنه برو از خود دامدار بره یا گوسفند بخرید چقدر تفاوت قیمت با بازار داره

   پاسخ
   • hadi
    hadi گفته:

    بله همینطور است. همانطور که داخل توضیحات هم گفتیم وجود دست دلال توی معامله گوسفند سبب گران تر شدن قیمت می شود.
    البته یه نکته مهم هم هست که برخی مراکز پخش در بازار گوسفند خودشون دامدار نیستن، میرن و از دامداران دام زنده رو خریداری کرده و میارن با مقداری هزینه بالاتر در شهرهای مختلف عرضه می کنن.
    هر ارزان ترین قیمت مربوط به مراکز فروش خود دامدار می باشد.
    خوشحالیم که تونستیم خدمات با کیفیت و بهداشتی با قیمت مناسب ارائه بدیم.

    پاسخ
 7. علی سلطانی
  علی سلطانی گفته:

  اهل روستایی در زنجان هستم و پسر16ساله ام از روی علاقه ، با زحمت زیاد که با وجود مخالفت شدید من (که بعلت داشتن مشکلات در نگهداری و تهیه و تامین آذوقه و حفاظت در فصل زمستان از دسترسی دزدها که این روزها بیش از پیش شده اند و…) توانسته تعدادی گوسفند جمع و جور کند تا بتواند تا با فروش تعدادی در هر سال مخارج تحصیلش را فراهم کند،
  بهار امسال قیمت میانگین یک گوسقند دو و پونصد بود و در حال حاضر یک و سیصد تا یک و پانصد، یعنی یک گوسفند ۷ ماه خورده و ارزونتر هم شده.
  پسرم نمونه خیلی کوچک از دامداران بزرگ ایران است.

  پاسخ
 8. فرشاد افضلی
  فرشاد افضلی گفته:

  با سلام
  لطف می‌فرمایید آدرس یکی از مراکز خرید حضوری خود را در منطقه غرب کرج اعلام بفرمایید؟ همچنین قیمت روز گوسفند نر ؟
  سال گذشته از یکی از مراکز عرضه دام زنده که علی الظاهر متفرقه بود گوسفندی به وزن ۴۴ کیلو خریدم متأسفانه نه تنها گوشت باشه کمتر از ۱۹ کیلو بود بلکه گوشت آن بوی ضخم بدی میداد که با هر طبخ غذا اشتها و میل خوردن از بین می‌رفت.لطفا هزینه ذبح گوسفند را هم بفرمایید.چون قصد دارم پوست و کله پاچه آن را نگه دارم.با تشکر

  پاسخ
  • hadi
   hadi گفته:

   عرض سلام و احترام جناب افضلی عزیز
   بی زحمت برای دریافت آدرس و دریافت اطلاعات در رابطه با جزئیات سفارش خود با این شماره در ارتباط باشید.
   شماره تلفن مرکز فروش: 09194097369

   پاسخ
  • hadi
   hadi گفته:

   سلام قربان
   کارشناس مرکز خرید و فروش در حال حاضر به سایت دسترسی ندارند، لطفا با این شماره تماس در ارتباط باشید.
   شماره کشتارگاه: 09194097369

   پاسخ
  • hadi
   hadi گفته:

   درود بر شما آقا محمد عزیز
   خیر مشکلی نمیتونه داشته باشه. اما شما اگر یک گوسفند می خواهید خرید کنید می تونید 80 کیلویی انتخاب کنید که متوسط وزن بین سنگین وزن ها می باشد. اگر هم وزن بالا می خواهید مثلا می توانید 2 گوسفند 60 کیلویی بخرید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر هم می توانید با شماره تلفن درج شده در سایت ارتباط برقرار کنید. توجه داشته باشید فروش فقط برای تهران و کرج داریم.

   پاسخ
  • hadi
   hadi گفته:

   درود بر شما
   لطفا با شماره مرکز پخش که تو سایت قرار داده شده تماس بگیرید. روی آیکون تلفن که سمت چپ صفحه به صورت ثابت هست بزنید شماره تماس ها نمایش داده میشن.
   با احترام

   پاسخ
 9. اسحاقی
  اسحاقی گفته:

  سلام. ممنون از مطالب مفیدتون.
  اگه امکانش هست قیمت روز گوسفند نر و بره نر در کرج برام ایمیل کنید.
  ممنون

  پاسخ
 10. معینی
  معینی گفته:

  سلام خدمت تیم و مجموعه پخش گوسفندان تهران
  بنده معینی هستم و چندین بار خرید داشتم، خواستم نظر خودم را درباره خدمات تین مجموعه ارائه بدم تا سایر هموطنان هم بتوانند انتخاب درستی داشته باشند
  من برای چندین خیریه چند باری خرید کرده ام که اولین بار است تجربه خوبی دارم. خداشاهده از ده جای مختلف خرید گوسفنده زنده داشتم و هر کدام مشکلی برایمان داشت
  بعد از آشنایی با سایت و کشتارگاه قابل اطمینان و مورد اعتماد لایو شیپ که واقعا برخورد محترمانه ای و حرفه ای داشتند خرید انجام دادم و برخلاف دفعات قبلی واقعا از ته دل میگم راضی هستم
  ممنون که در این آشفته بازار حداقل شما به فکر مردم هستید

  پاسخ
  • hadi
   hadi گفته:

   ممنون از نظر انرژی بخش و خوبتون
   تمام تلاش خودمون رو میکنیم تا بتونیم یک انتخاب عالی و البته ایده آل برای مشتریان عزیزمون در تهران و کرج باشیم.

   پاسخ
 11. سمیرا محمودی
  سمیرا محمودی گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید
  هم قیمت نسبت به دیگر مراکز فروش ارزانتر بود هم اینکه گوسفند ارسال شده گوشت باکیفیتی داشت.
  اولین بار است از شما خرید کردم و از این بعد انتخاب من شما هستید. به تمام آشنا هم میسپارم که در صورت نیاز به دام زنده گوسفند حتما یکبار تجربه کنند.
  اجرتان با خدا

  پاسخ
 12. احمدی
  احمدی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  برای محاسبه قیمت گوسفند زنده(مثلاً یه گوسفند ۵۰کیلویی) کل وزن زنده دام را در قیمت واحد(اگر هر کیلوگرم را ۷۰تومن در نظر بگیریم)ضرب میشه یا نصف وزن زنده گوسفند.
  آخه توی میادین خرید و فروش دام شهرستان های استان چهارمحال و بختیاری نصف وزن زنده دام را محاسبه می‌کنند. با تشکر

  پاسخ
  • hadi
   hadi گفته:

   درود جناب احمدی عزیز
   برای محاسبه قیمت کل وزن گوسفند ضربدر قیمت واحد هر کیلو گرم می شود. مثلا یک گوسفند زنده 50 کیلویی را اگر قیمت 70 هزار تومان باشد عدد کل وزن ضربدر قیمت (50 * 70,000) میشه که جمعا میشه سه میلیون و پانصد هزار تومان.
   چیزی که شما گفتید احتمالا برای فروش گوشت هست یعنی اینطور در نظر میگیرند که یک گوسفند 60 کیلویی 30 کیلو گوشت میدهد، حالا عدد 30 را ضربدر نرخ گوشت گوسفندی که در قصابی ها به فروش میرسد میکنند. حالا اگر قیمت گوشت فرضا 150 هزار باشه، اینا میان عدد 30 رو ضربدر 150 هزار تومن میکنن و هزینه نهایی در میاد.
   اگر این حالتی که گفتم باشه مشتری ضرر میکنه و اصلا به صرفه نیست.
   روش درست هم به این صورت هست که کل وزن ضربدر قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی زنده میشه. در غیر اینصورت دامدار ضرر خواهد کرد.

   پاسخ
   • احمدی
    احمدی گفته:

    از بابت پاسختون متشکرم
    من خودم دامدارم،دارم باشون معامله میکنم یک عمر داریم ضرر می‌دیم. اگه بخواید میتونم شمارشونو بفرستم براتون. که اگه مایل بودید گوسفند مورد نیازتون رو از اینجا تهیه کنید

    پاسخ
 13. عطا الله موسوی
  عطا الله موسوی گفته:

  من قصد دارم حضوری بیام بازار گوسفند و از کشتارگاه شما برای یک خیریه سفارش بدم با شماره داخل سایت تماس گرفتم اشغال بود ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  با تشکر فراوان

  پاسخ
  • hadi
   hadi گفته:

   برای مراجعه حضوری به محل پخش و عرضه گوسفند شهرداری هر زمان قصد داشتید تشریف بیارید با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید و هماهنگی لازم را انجام بدید.

   پاسخ
 14. حمید کرمی
  حمید کرمی گفته:

  دیروز ۳ عدد میش خریداری کردم و کاملا راضی هستم. هم از نظر قیمت بسیار منصفانه بود هم کیفیت خوبی داشت ممنون از اقای سلطانی عزیز بابت گوسفند خوبی که برام ارسال کردن
  اگر قصد خرید دارید و دنبال جای بهداشتی و مناسب هستید اقای سلطانی یک گزینه خیلی خوب هست یکبار بخرید مشتری میشید حتما
  یا حق

  پاسخ
  • hadi
   hadi گفته:

   درود بر شما، ممنون از اشتراک نظرتون. شما لطف دارید ما تمام تلاشمون رو میکنیم خدمات با کیفیت و بهداشتی در عین حال با ارزان ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه بدیم.
   ممنون که به ما اعتماد کردید.

   پاسخ
 15. غلامعلی سروی
  غلامعلی سروی گفته:

  برای موسسه محک قصد داریم ۴ تا گوسفند گوشتی خوب سفارش بدیم خودتون میبرید موسسه یا خودمون باید بیایم تحویل بگیریم؟
  قیمت روز چنده الان ایا برای ۴ گوسفند نر خوب تخفیف هم شامل میشه؟

  پاسخ
  • hadi
   hadi گفته:

   سلام جناب سروی عزیز
   بله مشکلی نداره شما هر زمان قصد سفارش داشتید با شماره های قرار داده شده در پایین سایت تماس بگیرید تا هماهنگی لازم صورت بگیره.
   لطفا برای دریافت قیمت و میزان تخفیف برای 4 راس با مشاورین تماس بگیرید خدمتتون اعلام می کنن.
   ممنون که به لایو شیپ اعتماد کردید.

   پاسخ
 16. میلاد وجدانی
  میلاد وجدانی گفته:

  خرید و ارسال انواع بره نر و ماده و گوسفند به سراسر کشور فعال در بازار دام نیشابور و خراسان رضوی
  ارسال با کمترین قیمت در خدمت هستیم
  ۰۹۱۵۱۵۱***

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *