دام زنده شهرداری

قیمت دام زنده شهرداری – مرکز خرید و فروش دام زنده در تهران و کرج

دام زنده شهرداری تهران و کرج با قیمت به روز برای انواع دام در وزن های مختلف ارائه میدهد. مراکز خرید و فروش و میادین شهرداری تحت عنوان بازار دام زنده مکانی برای انجام معاملات مربوط به انواع دام کشتار برای ذبح می باشند. بسیاری از افراد جهت انجام خرید و فروش دام کشتار با نرخ بروز به این مجموعه ها مراجعه می کنند تا بتوانند  دام مورد نظر خود را بخرند یا بفروشند. قیمت دام زنده در میادین شهرداری تهران و کرج سال 1401 به صورت حضوری صورت می گیرد و می توانید با مراجعه به این مرکز هر نوع دامی اعم از گوسفند زنده، گوساله و گاو زنده، بز و انواع طیور همچون مرغ و خروس، شترمرغ، بوقلمون محلی و … را نیز خریداری نمایید.

قیمت دام زنده امروز تهران تاریخ 1401/11/06 86 هزار تومان

شماره تلفن مرکز عرضه دام کشتار روز قیمت بروز همراه با ذبح بهداشتی و رایگان در مناطق و محل مختلف همچون کشتارگاه حکیمیه، آزادگان، خاوران، منطقه 15: و 18: ، شرق تهران، غرب تهران، شمال تهران، شهریار، قائم، افسریه و … با امکان سفارش حضوری و غیر حضوری (اینترنتی و آنلاین از طریق شماره تماس بازار دام زنده تهران) مشخص شده است.

قیمت دام زنده در تهران امروز

خرید دام زنده شهرداری در تهران و کرج

مرکز خرید و فروش دام زنده در تهران که بازار دام کشتار روز شناخته می شود و همچنین برخی آن را با عنوان کشتارگاه می شناسند آماده ارائه خدمات دامی برای کشتار روز می باشد. لایو شیپ به عنوان بزرگترین و بهترین مرکز عرضه دام زنده در تهران خدمات خود را به صورت حضوری و غیرحضوری ارائه میدهد. جهت کسب اطلاعات لازم برای سفارش و خرید می توانید با شماره تلفن مرکز فروش دام کشتار ما تماس بگیرید.

میزان مصرف گوشت قرمز و سفید در جامعه بسیار زیاد می باشد و در همین رابطه باید مراکز و مکان های مشخصی برای مراجعه افراد جهت خرید و فروش انواع دام و طیور وجود داشته باشد. یکی از مکان هایی که معاملات خرید و فروش دام زنده بهداشتی و انواع پرندگان در آن در سطح گسترده انجام می شود، این نوع مراکز عرضه هستند. خرید دام زنده از میادین شهرداری می تواند شامل خرید انواع گوساله و گاو، گوسفند و بره از نژاد های مختلف، انواع پرندگان همچون خروس برای ذبح و قربانی باشد.

مرکز عرضه دام زنده در میادین شهرداری تهران

خرید دام از میادین شهرداری

این نهاد اجرایی محلی در راستای تنظیم بازار و در نظر گرفتن نیاز خریداران و فروشندگان انواع دام، در همکاری با سایر ارگان ها و سازمان ها نسبت به راه اندازی میادینی اقدام نموده است، تا افراد بتوانند اقدام به خرید و فروش با قیمت دام زنده شهرداری که توسط همین سازمان مشخص شده کنند. رعایت پروتکل های بهداشتی هنگام ذبح و قربانی کردن از اهمیت زیادی برخورد است. در این منطقه هر کسی می تواند اقدام به فروش دام کشتار و پرواری کند، چرا که ضوابط خاصی برای ورود به این مجموعه ها و انجام معامله وجود ندارد.

مرکز خرید و فروش دام زنده در تهران

از مهمترین مواردی که باید به آن توجه داشت مرکز پخش دام در تهران و کرج می باشد. بسیاری از همشهریان عزیز به مراکز فروش دام زنده در کرج و یا پایتخت مراجعه می کنند. البته لازم است بگوییم که بیشترین درخواست در این بازار دام کشتاری مربوط به مرکز خرید و فروش گوسفنده زنده 1401 می باشد. هر چند اگر شما تا به حال به مرکز کشتارگاه کشتار روز مراجعه کرده باشید میدانید که انواع حیوانات در این محل به صورت زنده موجود می باشد.

اگر شما عزیزان قصد دارید جهت تهیه گوسفند به مرکز خرید و فروش دام زنده در تهران به صورت حضوری مراجعه کنید، باید خدمت شما عرض کنیم که تعداد مراکز در منطقه های مختلف بسیار زیاد می باشد، شما می توانید به راحتی به نزدیکترین شعبه و مراکز پخش جهت خرید گوسفند و گوساله اقدام کنید. البته حتما شما هم میدانید که در بین تمامی این بازار گوسفندان تنها برخی از آنها معتبر بوده و با ذبح بهداشتی و مجوز معتبر فعالیت می کنند.

مرکز خرید و فروش دام زنده در تهران

مجوز فعالیت رسمی فروش دام زنده

ممکن است شما هم به عنوان فردی که شاید بارها اقدام به خرید انواع دام کرده اید، در رابطه با مجوز و پروانه فعالیت در مرکز خرید و فروش دام زنده تهران اطلاعاتی داشته باشید. هم اکنون در نقاط مختلف شهر توسط نهاد اجرایی محلی در هر محدوده بخشی جهت عرضه خدمات مشخص شده است. علاوه بر این برخی دیگر به صورت جدا که تعدادی از آنها پراکنده و تعدادی نزدیک به هم هستند وجود دارد. این بخش ها که به صورت شخصی فعالیت دارند باید حتما دارای مجوز رسمی باشند. وجود این مجوز تایید شده توسط ارگان صادر شده از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود. هر چند شاید روی کیفیت کار تاثیر نداشته باشد اما اکثر افرادی که موفق به دریافت پروانه کسب شده اند بیشتر قابل اعتماد بود و به عنوان مراکز معتبر از آنها یاد می شود.

عرضه بهترین نژاد دام زنده با ارزان ترین قیمت 1401 و بهترین کیفیت ممکن در مرکز خرید و فروش لایو شیپ.

گوسفند زنده شهرداری

خرید دام زنده گوسفند، بره، گوساله، گاو، بز، شتر و حتی در بین طیور انواع مرغ و خروس زنده محلی، بوقلمون زنده محلی ، شترمرغ و … برای افرادی که در این مجموعه فعالیت دارند از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که در مراکز خرید و فروش دام کشتار روز بیشترین تقاضا مربوط به گوسفندان می باشد. با مراجعه به این میادین مشاهده می کنید که افراد مختلفی تعداد گوسفندان مختلفی را برای فروش به این مکان آورده اند. خرید گوسفند از میادین شهرداری منحصر و محدود به نژاد خاصی نمی باشد، بلکه می توانید انواع نژاد ها در رنگ ها و جنسیت های (نر و ماده به ترتیب قوچ و میش) مختلف را در این مجموعه مشاهده و در صورت تمایل خریداری نمایید.

قیمت دام زنده

قیمت گوسفند در میادین شهرداری 1401

قیمت گوسفند زنده شهرداری در بازار دام زنده تهران می تواند نرخی باشد که فروشنده با توجه به خصوصیات گوسفند در نظر خواهد داشت. البته توجه داشته باشید که نظارت خاصی بر انجام معاملات در این مرکز وجود ندارد و گاها علاوه بر گوسفند، قیمت گوساله زنده در میادین شهرداری از قیمت اعلام شده از سوی سازمان های مرتبط بیشتر می باشد. بنابراین این تصور را نداشته باشید که می توانید در این مجموعه دامی با قیمت کمتر خریداری نمایید.

بیشتر فروشندگان با در نظر گرفتن موارد خاصی همچون نژاد گوسفند، جنسیت، رنگ و … قیمت های بالایی برای گوسفندان در نظر می گیرند. در حالی که در مجموعه هایی همچون لایو شیپ برای ارائه گوسفندان از نژاد های گوشتی و با کیفیت هیچ هزینه اضافی بر روی قیمت بروز برای دام کشتاری اعمال نمی شود. در مجموعه لایو شیپ می توانید بهترین نژاد های گوسفندان را در سلامت کامل با قیمت ارزان تر از نرخ روز خریداری کنید.

نرخ دام کشتار 1401

قیمت دام زنده شهرداری کیلویی چقدر است

نرخ دام زنده بروز در محل مرکز عرضه معتبر و بهداشتی با ذبح رایگان برای هر کیلوگرم سال 1401 می تواند بر اساس تغییراتی که در بازار صورت می گیرد، با نوساناتی همراه باشد. همانطور که گفته شد انواع دام سنگین و سبک در این مجموعه ها برای معامله وجود دارد. قیمت هر کدام از دام ها می تواند با توجه به افزایش قیمت اعلام شده از سوی مجموعه های ناظر، با افزایش همراه باشد. نظارت کامل و مناسبی بر خرید و فروش دام در میادین شهرداری صورت نمی گیرد و همین مورد سبب شده است تا افراد به دلخواه خود نسبت به قیمت گذاری اقدام نمایند.

برای اینکه در چنین خریدی موفق باشید و بتوانید با قیمت مناسب و نرخ به روز خرید داشته باشید، بهتر است از مراکز مختلف استعلام قیمت کنید. چرا که وجود افراد سودجو و دلال های زیاد در چنین میادینی سبب شده است تا قیمت دام زنده شهرداری امروز در بازار تهران و کرج و برای روز های دیگر قیمتی بالاتر از نرخ اعلام شده و مصوب باشد. در مجموعه ما که با مجوز رسمی و پروانه فعالیت مشغول به عرضه می باشد، انواع نژاد گوشتی برای هر نوع دامی به فروش میرسد.

در این قسمت بخوانید: قیمت گوساله زنده

خرید دام زنده برای عید قربان 1401

همه ما به خوبی می دانیم که در کشور های مختلف دنیا مراسمات مختلفی وجود دارد. در ایران نیز این مراسمات بسیار زیاد می باشند. اگر بخواهیم آن را دسته بندی کنیم باید به دو قسمت مراسمات مذهبی و مراسمات جشن تقسم کنیم. برای مثال ممکن است شما قصد خرید برای عید قربانی را داشته باشید. علاوه بر آن در ایام محرم و بیشتر در روزهای تاسوعا و عاشورا مردم برای قربانی کردن اقدام به خرید می کنند. در برخی مواقع هم هدف دادن نذری بوده که بر اساس نیازهای خود ممکن است اقدام به تهیه و سفارش گوسفند زنده، گوساله زنده و حتی دام های بزرگتر شامل گاو و شتر کنند.

در تمامی این ایام حتی در مراسمات جشن و عروسی، عقیقه کردن برای فرزندی که 7 روز است بدنیا آمده، قربانی کردن برای دفع بلا، رفع حاجت، قربانی در تاسوعا و عاشورا و هر مورد دیگری می توانید با شماره تلفن تماس مرکز عرضه لایو شیپ ارتباط برقرار کنید. ما به عنوان بزرگترین مرکز عرضه دام کشتار روز برای ذبح سعی کرده ایم بهترین خدمات را به صورت بهداشتی با بالاترین کیفیت ممکن ارائه دهیم.

قیمت دام زنده شهرداری کرج و تهران بروز

تفاوت خرید دام زنده از میادین با سایر مراکز

مهمترین تفاوتی که می توان برای خرید دام زنده از مراکز شهرداری تهران و مجموعه لایو شیپ وجود دارد، نرخ و قیمت اعلامی می باشد. برخی افراد با این تصور که قیمت از سوی شهرداری در این میادین تعیین می شود نسبت به چنین خریدی اقدام می کنند، در حالیکه با قیمت بالاتری در این مرکز دام به آنها ارائه می گردد. از سوی دیگر برای خرید از میادین مشخص شده توسط این ارگان باید به صورت حضوری مراجعه کنید. اما برای خرید از مجموعه لایو شیپ می توانید به صورت غیر حضوری به صورت تماس تلفنی و اینترنتی نسبت به خرید اقدام کنید.

افرادی که در میادین شهرداری کرج نسبت به فروش دام کشتار روز اقدام می کنند ممکن است در مراجعه بعدی شما جهت شکایت و یا نارضایتی در مجموعه حضور نداشته باشند چرا که ورود به این مجموعه ها برای همگان آزاد می باشد. این در حالیست که مجموعه لایو شیپ دارای شعبه های مختلف در مناطق مختلف می باشد و به صورت شبانه روزی حتی در روز های تعطیل می توانید به این مجموعه مراجعه نمایید. از سوی دیگر خدمات قصابی و حمل و نقل رایگان جهت ذبح بهداشتی نیز از سوی لایو شیپ ارائه می گردد که خرید از برخی مناطق این نهاد اجرایی محلی فاقد این خدمات می باشد و باید هزینه مجزا برای قصابی به شخصی بپردازید.

افزایش قیمت دام زنده

افزایش قیمت دام زنده امروز۱۴۰۱ شامل برخی نکات در رابطه با بازار دام کشتار روز می شود که باید به آنها توجه داشته باشید. کسانی که در زمینه دامداری فعالیت دارند ممکن است گاها قادر باشند در برخی مواقع نرخ روز دام پرواری را تشخیص دهند. البته نوع دام کشتار روز به طور کلی با موضوع پرورش و پرواربندی متفاوت است. ما سعی داریم در اینجا در رابطه با برخی نکات و دلایل افزایش قیمت دام زنده برای ذبح و کشتار صحبت کنیم. هر چند توضیحات درباره این موضوع که آیا قیمت کاهش یا افزایش میابد خارج از حوصله این توضیحات است. همین مورد سبب می شود که برای پوشش دادن تک تک دلایل و عوامل تاثیرگذار روی نرخ بروز در بازار یک مقاله به صورت جدا برای آن در نظر بگیریم. اما به طور کلی برخی از آنها را در لیست زیر می توانید ببینید.

 • صادرات بیش از حد معمول
 • واردات در زمان کاهش دام
 • قاچاق
 • افزایش قیمت علوفه و سایر موارد مورد نیاز دام
 • وجود دلال در بازار
 • و …

در اواخر آبان ماه 1401 شاهد افزایش قیمت دام زنده حدود 15 هزار تومان بودیم. گران شدن دام از 80 هزار تا 95 هزار یک شک عجیب برای خریداران بود. با این حال این مدل افزایش قیمت در ماه دوم همین سال نیز مشاهده شد که به یکباره قیمت 12 هزار تومان افزایش پیدا کرد. هم اکنون در اواخر آذر ماه قیمت بین 88 هزار تا 96 هزار تومان در نوسان می باشد. امکان افزایش قیمت دام کشتار تا بیش از 100 هزار تومان نیز وجود دارد.

در اینجا ببینید: قیمت گوسفند زنده

مراکز فروش دام زنده در کرج

مرکز فروش دام زنده در کرج

توجه داشته باشید که مجموعه گوسفند زنده لایو شیپ خدمات دام کشتار روز خود را علاوه بر بازار تهران به منطقه های کرج نیز ارائه میدهد. همشهریان گرامی در کرج می توانند در هر محدوده ای که هستند تنها با یک تماس با تلفن مرکز خرید و فروش دام زنده شهرداری کرج اقدام به ثبت سفارش کنند. لازم به ذکر است که ما با چندین شعبه مختلف در سراسر این دو شهر سعی داریم محصول خریداری شده را از نزدیکترین شعبه های خود برای شما ارسال کنیم تا در سریع ترین زمان ممکن دام کشتاری روز را درب منزل به شما تحویل دهیم.

کلیه خدمات خرید و فروش دام زنده در کرج تحویل درب منزل می باشد. به صورتی که می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرف زمان ارزشمند خود با کارشناسان ما از طریق شماره تلفن تماس مرکز عرضه و ذبح بهداشتی در عرض چند دقیقه سفارش خودتان را به ثبت برسانید. البته امکان علاوه بر خرید آنلاین و اینترنتی امکان خرید حضوری نیز وجود دارد و می توانید در هر زمانی که تمایل دارید با هماهنگی لازم جهت دریافت گوسفند، گوساله و … اقدام کنید.

پیش بینی قیمت دام زنده 1402

ما در بخش دیگری از سایت در رابطه با قیمت گوسفند زنده 1402 یک نظرسنجی و پیش بینی قیمت قرار دادیم. هم اکنون این مورد را برای تمامی دام ها قصد داریم قرار دهیم تا شما عزیزان در صورت شناخت از بازار دام کشتار روز نظر شخصی خود را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید. پیش بینی قیمت دام زنده سال 1402 را کسانی که شناخت کافی در رابطه با بازار دام داشته باشند می توانند برای ما ارسال کنند. عوامل زیادی روی قیمت تاثیر می گذارد، ما می خواهیم نظر شما دوستان عزیز را بر اساس عوامل مهم و نکات لازم تاثیر گذار روی نرخ روز بدانیم.

گالری تصاویر دام زنده گوسفند در طبیعت

 

مزایای و ویژگی های انتخاب لایو شیپ

طبق آشنایی قبلی که با ما دارید حتما می دانید که چه عواملی سبب تمایز ما با سایر مراکز خرید و فروش دام زنده تهران می باشد. این مجموعه همواره در تلاش است تا بتواند خدمت دامی خود را با بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان خود ارائه دهد. اگر بخواهیم برخی از مزایای را به طور کلی نام ببریم می توانیم به گزینه های زیر اشاره کنیم.

 • قیمت دام زنده به روز
 • تحت نظارت دامپزشکی با تاییدیه کامل تک تک دام ها
 • مجوز رسمی فعالیت
 • اخبار قیمت دام زنده
 • دارای تاییدیه بهداشت
 • نگهداری دام ها در بهترین مکان
 • ذبح اصولی و کاملا بهداشتی توسط افراد مجرب
 • بازدهی بالای دام از نظر گوشت
 • تایید سلامت دام ها
 • بزرگترین مرکز عرضه
 • خبر فوری دام زنده
 • تحویل در محل
 • نظارت مدیر مجموعه روی فعالیت کارکنان
 • پرداخت هزینه درب منزل
 • ارسال قصاب ماهر برای انجام کارهای ذبح
 • تضمین سلامت کامل دام
 • نگهداری دام کشتار روز در محیطی تمیز و بهداشتی
 • فروش نژاد گوشتی برتر جهت بازدهی بیشتر از نظر گوشت
 • ارزان ترین قیمت نسبت به سایر مراکز خرید و فروش دام زنده در تهران
 • امکان خرید حضوری از چندین شعبه مختلف
 • همکاری با معتبرترین و قابل اطمینان ترین مرکز عرضه
 • و …

دام زنده

آدرس مرکز عرضه دام زنده شهرداری تهران و کرج

عزیزان زیادی نسبت به خرید گوسفند زنده از مراکز این سازمان تمایل دارند و در این رابطه به دنبال آدرس مرکز خرید و فروش کرج هستند تا بتوانند دام مورد نظر خود را خریداری نمایند. خرید دام کشتاری برای ذبح و قربانی را می توانید با شرایط بهتر و خدمات بیشتر از مجموعه لایو شیپ انجام دهید. در این رابطه باید گفت که در مناطق زیادی از سطح تهران، مکان هایی به عنوان مرکز ذبح و عرضه بهداشتی دام زنده شهرداری تهران برای استقرار مجموعه های خرید و فروش در نظر گرفته شده است که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

 • کشتارگاه حکیمیه
 • مرکز عرضه دام قائم
 • مرکز کشتار حکیمیه
 • آزادگان
 • پاسگاه نعمت آباد
 • افسریه
 • منطقه 18
 • منطقه 15
 • اسلامشهر
 • حیدر آباد
 • منطقه خاوران
 • شهریار
 • پوشش چهار بخش اصلی
 • خرید دام زنده شرق تهران
 • دام زنده غرب تهران
 • دام زنده شمال تهران

قیمت دام زنده شهرداری تهران 1401 و سایر موضوعات مربوطه در این بخش به صورت کامل مورد بررسی قرار گرفت، تا بتوانید خریدی مناسب با نرخ به روز، قیمت ارزان و کیفیت بالا انجام دهید. جهت خرید انواع دام سالم و بهداشتی با قیمت مناسب می توانید از طریق شماره های مرکز خرید و فروش دام زنده در تهران و کرج که داخل سایت درج شده با مجموعه لایو شیپ بزرگترین مرکز و کشتارگاه دام کشتار در تماس باشید.

محصول دام زنده شهرداری
قیمت روز ارزان ترین نرخ
نوع دام دام کشتار روز
شماره تلفن 09194097369
وزن 50 کیلو گرم
نوع نژاد گوشتی – پرواری
شماره تماس 09194617923

Livestock prices of Tehran and Karaj municipalities 2021 & 2022

The place of supply of healthy livestock is determined by the rate of occurrence by this body. In different areas of the city, municipal squares are intended for buying and selling all kinds of livestock. In addition to these squares, a number of people whose flame is animal husbandry are working privately and even personally.

All of them have official licenses, which are known as valid livestock supply centers with hygienic slaughter. This time, among our services, we must mention that we always try to be the best in this field, taking into account the needs of our customers. As we have proven ourselves to our customers in the last few years, we will still do our best.

Those who want to buy livestock (Sheep, Calf, Camel, Cow, Goat and …) at a cheap price can visit our place at any time of the day and night and register their order. If time is of the essence, you can make your purchase through our contact phone number or livesheep.co website without wasting your time. Our partners will deliver your order at your doorstep and at your place in the shortest possible time.

url 1: https://yun.ir/livestock

url 2: https://b2n.ir/livestock

url 3: https://cutt.ly/a10qx4S

url 4: https://bit.ly/livestock-price

 

قربانی دام زنده و تقسیم گوشت

کسانی که تمایل به خرید گوسفند زنده برای قربانی و نذری دارند اما از طرفی زمان لازم برای تقسیم گوشت بین مردم و نیازمندان را ندارند، مجموعه دام زنده تهران این کار را برای شما انجام خواهد داد. از آنجایی که تعداد زیادی مشتری خارج از ایران با ما تماس میگیرند و درخواست قربانی و تقسیم گوشت بین مردم را دارند، این مرکز بر آن شد تا این خدمات را برای اولین بار در ایران به مشتریان خود ارائه دهد. در ابتدا به صورت حضوری یا غیرحضوری افراد می توانند سفارش خود را که شامل گوسفند و بره، گاو و گوساله و شتر زنده می شود ثبت کنند. در نهایت بعد از سفارش قصاب ما کارهای مربوط به ذبح را انجام داده و گوشت را تکه تکه و تقسیم خواهد کرد. در نهایت با شناخت از برخی مناطق سعی می کنیم گوشت قربانی و نذری شما به دست مردم نیازمند برسد.

برای سفارش غیر حضوری می توانید از طریق شماره های داخل سایت با سایت گوسفند فروشی و فروش دام زنده لایو شیپ تماس گرفته و هماهنگی لازم را انجام دهید.

نحوه خرید از میدان دام شهرداری؟

سوال مهمی که دوستان زیادی از ما میپرسند مربوط به نحوه خرید گوسفنده زنده شهرداری می باشد. در این قسمت قصد داریم تا اطلاعات کاملی در این رابطه در اختیار شما سروران گرامی قرار دهیم. دقت داشته باشید که میدان دام کرج و تهران که مربوط به بازار دام زنده می باشد توسط شهرداری مشخص شده است. در این میدان ها که مخصوص مال فروشان (گوسفند فروشان) می باشد، اکثر افراد دامدار یا برخی افراد دیگر اقدام به خرید و فروش دام زنده کشتار روز می کنند. همین مورد سبب شده است تا نام این نوع محدوده و منطقه را بازار دام شهرداری بنامند. سفارش در اکثر مراکز فروش به صورت حضوری می باشد. به این صورت که باید حتما خودتان به میادین مورد نظر رفته و خرید کنید. قیمت دام زنده شهرداری در این میدان ها تقریبا یکی می باشد و تنها ممکن است اختلاف بسیار کمی بین فروشندگان وجود داشته باشد. در میان تمامی افراد فعال در این زمینه مجموعه لایو شیپ این امکان را فراهم کرده تا پایتخت نشینان بتوانند به راحتی هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین از طریق سایت اینترنتی اقدام به خرید کنند. جهت سفارش می توانید تماس بگیرید.

منطقه های تحت پوشش لایو شیپ کجاست؟

از دیگر سوالات متداولی که مشتریان عزیز در ابتدای صحبت خود در تماس تلفنی از ما میپرسند مربوط به منطقه عرضه دام زنده می باشد. اینکه آیا امکان ارسال دام کشتاری روز به محل زندگی و محدوده آنها توسط ما صورت میگیرد یا خیر؟ بنابراین باید بگوییم که طبق توضیحاتی که در طول محتوای این صفحه خدمت شما عرض کردیم، کلیه مناطق تهران و کرج تحت پوشش مجموعه لایو شیپ (livesheep.co) می باشد. شما مشتریان گرامی می توانید جهت ارتباط با کارشناسان جهت استعلام دقیق قیمت دام زنده می توانید با شماره تلفن تماس درج شده در بالا و پایین سایت تماس بگیرید. دقت داشته باشید با کلیک روی علامت تلفن که در سمت چپ سایت به صورت ثابت وجود دارد، پنل شماره مرکز فروش برای شما نمایش داده می شود.

ارزان ترین قیمت دام کشتاری کدام مرکز عرضه می باشد؟

مهمترین سوال برای هر کسی در زمان خرید مربوط به قیمت در کشتارگاه گوسفندان می باشد. البته باید دقت داشته باشید که منظور در اینجا همان قیمت دام زنده شهرداری در مراکز فروش کرج و تهران می باشد. بسیاری سوال خود را به این صورت “بهترین مرکز فروش دام کشتار روز کدام است” مطرح می کنند. به طور کلی در پاسخ به دو سوال به وجود آمده برای شما عزیزان باید بگوییم که تمامی بخش هایی که به عنوان مرکز پخش دام زنده فعالیت دارند خوب هستند. تنها موردی که وجود دارد مربوط به ذبح بهداشتی و معتبر بودن آنها می باشد که این مورد را تنها بعضی از آنها دارند. از نظر قیمت هم باید بگوییم که اکثر کسانی که خودشان دامدار هستند و اقدام به فروش گوسفندان، گاو و گوساله زنده پرواربندی شده توسط خودشان می کنند، قیمت را ارزان تر از سایر مراکز اعلام می کنند. مجموعه لایو شیپ به عنوان یک مرکز معتبر با ذبح بهداشتی دام کشتاری و داشتن مجوز (پروانه کسب) از اتحادیه دام تهران مفتخر است که توانسته بخش کوچکی از نیاز همشهریان عزیز را برطرف کرده است.

4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *