قیمت خروس زنده برای قربانی

قیمت خروس زنده برای قربانی و دفع بلا سال 1401

قیمت خرید مرغ و خروس زنده محلی برای قربانی کردن، دفع بلا، چشم زخم و بهبود بیماری خاص ارزان و با نرخ مناسب امسال 1401 در راستای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مشتریان عزیز در مجموعه لایو شیپ امکان پذیر می باشد. با توجه به اینکه امروزه تقاضای زیادی برای خرید انواع طیور محلی وجود دارد، و در این رابطه افراد زیادی در این زمینه فعالیت دارند، تصمیم به اضافه کردن بخش خرید و فروش خروس زنده محلی و مرغ زنده روز نمودیم. از این رو سعی داریم بتوانیم محصولی سالم و بهداشتی که در مجموعه ای تحت نظارت سازمان دامپزشکی و سایر نهاد های ناظر پرورش داده می شود را به دست مشتریان عزیز برسانیم .

خدمات اصلی این مجموعه ارائه انواع دام زنده برای ذبح از قبیل گاو و گوساله، گوسفند و بره می باشد. افزودن بخش فروش طیور شامل مرغ، خروس، بوقلمون محلی، شترمرغ و … در راستای برطرف کردن نیاز مشتریان عزیز می باشد.

خرید خروس زنده محلی برای قربانی کردن

خرید خروس محلی برای قربانی کردن و دفع بلا و چشم زخم بسیار در بین مردم مرسوم است و روزانه تعداد زیادی سفارش مبنی بر دریافت خروس زنده محلی در تهران و کرج از سوی مشتریان درخواست می شود. بسیاری از افراد بنا به ذائقه نسبت به مصرف گوشت طیور محلی بیشتر مشتاق هستند. اما بسیاری دیگر نیز بنا به وجود رسم و رسومات حاکم بر جامعه نسبت به این نوع خرید اقدام می کنند. خرید این دام برای قربانی کردن در موارد بسیاری صورت می گیرد و عزیزان زیادی نسبت به نذر کردن آنها اقدام می کنند.

با توجه به جمعیت زیاد تهران و مناطق حومه، میزان تقاضا برای خرید گوشت سفید در جهت برطرف کردن نیاز پخت و پز و مصرف روزانه بسیار زیاد است. در این راستا روزانه مقدار زیادی مرغ و خروس از مرغداری ها روانه بازار می شوند. در این میان برخی از افراد نسبت به استفاده از مرغ کشتار روز به صورت بسته بندی تمایل زیادی ندارند و به خرید مرغ و خروس محلی زنده تمایل دارند. که در این رابطه مجموعه لایو شیپ این امکان را برای شما پایتخت نشینان عزیز فراهم آورده است.

جهت خرید خروس و مرغ سالم کاملا بهداشتی با کیفیت بالا در سال 1401 می توانید با شماره تماس مرکز فروش لایو شیپ در ارتباط باشید.

قیمت مرغ و خروس زنده

خرید مرغ زنده محلی

عزیزانی که قصد قربانی کردن دارند بیشتر نسبت به خرید خروس تمایل دارند و کمتر به سراغ مرغ می روند. خرید مرغ محلی زنده در راستای بهره مندی از تخم مرغ و استفاده از گوشت صورت می گیرد. برخی از نژاد های مرغ محلی تخم گذار هستند و توانایی تخم گذاری حتی دو بار در شبانه روز و یا به صورت دو زرده را دارند. بیشتر عزیزانی که قصد استفاده از تخم مرغ محلی و همچنین استفاده از گوشت سفید محلی را داشته باشند نسبت به خرید مرغ محلی زنده اقدام می کنند.

رژیم غذایی و سفره ایرانی به صورتی می باشد که مصرف گوشت قرمز و گوشت سفید بسیار رواج دارد. در همین راستا خرید گوسفند زنده، گوساله و … برای برآورده شدن نیاز به گوشت قرمز و خرید مرغ محلی ارگانیک نیز برای برطرف کردن نیاز به گوشت سفید صورت می گیرد. بسیاری از افراد به دنبال گوشت سفید ارگانیک هستند که با اطمینان خاطر از طبیعی بودن رشد مرغ نسبت به مصرف آن اقدام کنند. که این امکان در مجموعه لایو شیپ برای مشتریان فراهم شده است.

خروس زنده برای قربانی و دفع بلا

قیمت خروس زنده

نرخ طیور در سال 99 و 1400 با افزایش زیادی در بازه زمانی های متنوع همراه بوده است. عوامل مختلفی همچون کمبود نهاده ها و دانه های دامی در کنار مشکلات مرغداران و … سبب شدند تا قیمت این محصول در ماه های مختلف همواره افزایش یابد. قیمت خروس کشتار روز به صورت بسته بندی برای مصرف خانوار در برخی از ماه های سال تا حدود 40 هزار تومان (سال 99) نیز پیش رفت، مطمئنا قیمت خروس زنده 1401 نیز در مقایسه با این قیمت بالاتر خواهد بود.

افزایش قیمت روز خروس زنده محلی در سال 1401 نیز به طور کامل قابل پیش بینی می باشد. با توجه به اینکه تورم حاصل از مشکلات اقتصادی همواره بر نرخ دانه ها تاثیر می گذارد، همواره مرغداری ها خواهان افزایش تعرفه می باشند. همین موضوع در کنار مشکلات دیگری که وجود دارد می تواند سبب صعودی شدن قیمت ها شود. جهت استعلام نرخ بروز در تهران با شماره های درج شده در سایت ارتباط برقرار کنید.

صدای خروس

قیمت روز مرغ زنده برای هر کیلوگرم

لازم است به این موضوع مهم دقت کنید که قیمت مرغ محلی بر اساس مقدار وزن آن به صورت کیلویی تعیین نمی شود. نژاد های محلی بر اساس معیار های مختلفی همچون نوع نژاد، تخم گذار بودن، رنگ، جثه و … قیمت گذاری می شوند. البته توجه به موضوع وزن هم یکی از معیارها محسوب می شود، اما نه مثل سایر موارد که در بازار وجود دارند. مطمئنا نژاد هایی که تخم گذار هستند با قیمت بیشتری به فروش می رسند. نرخ روز مرغ زنده می تواند بر اساس تعرفه هایی که در بازار خرید و فروش این پرندگان وجود دارد، تغییراتی داشته باشد.

قیمت مرغ محلی زنده 1400 همچون قیمت خروس بدون شک با افزایش همراه خواهد بود. عدم مدیریت بازار، گرانی دانه های مصرفی، افزایش هزینه های نگهداری و … سبب شده است تا قیمت های بالایی برای این نوع پرندگان در نظر گرفته شود. مرغ ها بیشتر برای استفاده از گوشت و تخم مرغ خریداری می شوند و در همین راستا می توانند حتی قیمتی بیشتری از قیمت اعلام شده برای خروس داشته باشند.

قیمت مرغ زنده در تهران

مراکز فروش مرغ و خروس زنده

علاوه بر اینکه خرید خروس محلی برای قربانی کردن صورت می گیرد، در مواردی برای مصرف از گوشت نیز انجام می شود. مطمئنا راجع به موضوعاتی همچون تزریق هورمون به مرغ ها و خروس های حاضر در مرغداری ها اخباری شنیده اید و در رابطه با امراضی که می توانند در بدن ایجاد کنند نیز اطلاعاتی در اختیار دارید. بسیاری از عزیزان با شنیدن این اخبار و در جهت دسترسی داشتن به گوشت طبیعی و سالم نسبت به خرید و فروش خروس محلی زنده در تهران و کرج اقدام می کنند.

از سوی دیگر تخم مرغ به عنوان یکی از مواد غذایی پر استفاده شناخته می شود، بنابراین مصرف این محصول به صورت سالم و ارگانیک مورد توجه افراد زیادی می باشد. خرید و فروش مرغ محلی زنده نیز می تواند علاوه بر فراهم آوردن امکان دسترسی به گوشت سالم، امکان در اختیار بودن تخم مرغ سالم و ارگانیک برای افراد را نیز به وجود بیاورد.

مرغ و خروس سیاه رنگ محلی

احکام قربانی کردن در دین اسلام

یکی از نکات مهم که شاید لازم بدانید در مورد آن مطالعه داشته باشید مربوط به این است که چرا اقدام به قربانی کردن و ذبح می کنیم. به طور کلی از نظر دینی در اسلام چه احکامی دارد و به چه منظور طبق آداب و رسوم اقدام به انجام این کار می کنند. در ساده ترین حالت ممکن می توان به این موضوع اشاره کرد، بیشتر مردم در مواقعی خاص برای دوری از بلا (دفع بلا)، بهبود بیماری، چشم زخم، نذری، رفع حاجت و … اقدام به قربانی کردن خروس سیاه و رنگ های دیگر یا هر نوع دام دیگری می کنند.

احکام مهمی که باید به آن توجه داشته باشیم، خواندن دعای مخصوص مربوط به زمان ذبح خروس می باشد. همچنین در برخی ساعات شبانه روز نباید اقدام به ذبح حیوان کنید. در اینباره در بخش وبلاگ به طور مفصل صحبت می کنیم. همچنین نظر مرجع تقلید نیز در اینباره وجود دارد که اشاره ای به آنها خواهیم داشت.

فیلم خروس و مرغ 

خرید خروس سیاه و مرغ سیاه

طبق آداب و رسوم گذشته، امروزه میزان خرید خروس زنده که به صورت طبیعی و ارگانیک رشد کرده اند بسیار زیاد است. در این میان برخی بر این باورند که خروس سیاه رنگ و حتی برخی رنگ های دیگر مثل سفید، خال دار و … بهتر می باشند. از سوی دیگر خرید مرغ سیاه نیز بر اساس این باور که تخم، مرغ زنده سیاه رنگ دارای خواص بیشتر و خاصیت های درمانی می باشد، انجام می شود. در مجموعه لایو شیپ می توانید این طیور را در رنگ های مختلف سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن سفارش خود را دریافت کنید.

قیمت خروس زنده در تهران

مزایای خرید خروس زنده از لایو شیپ

همانطور که در رابطه با تمامی خدمات دیگر اشاره کردیم، خرید از این مجموعه دارای مزایای بسیار عالی می باشد. در این بخش هم باید اشاره کنیم که این محصول نیز به صورت ویژه در مرکز عرضه معتبر به صورت بهداشتی ارائه می شود.

برخی مزایای ویژه شامل موارد زیر می باشد.

 • قیمت ارزان نسبت به سایر مراکز در سال 1401
 • رشد 100 درصد طبیعی و ارگانیک
 • رعایت پروتکل های بهداشتی
 • دارای مجوز فعالیت از مراجع مختلف
 • قصابی رایگان
 • ارسال به تمامی نقاط
 • عرضه مرغ و خروس سالم
 • نظارت توسط دامپزشک مجموعه
 • خواندن دعای ذبح خروس هنگام قربانی کردن توسط قصاب
 • رعایت اصول و احکام اسلام هنگام ذبح مرغ و خروس
 • عرضه طیور محلی به منظور قربانی برای دفع بلا، چشم زخم، نذری، رفع حاجت، قربانی در مراسمات مختلف جهت ریختن خون
 • ارسال کارتخوان سیار درب منزل مشتری جهت پرداخت در محل
 • و …

گالری تصاویر مرغ و خروس محلی در نژادهای مختلف برای قربانی کردن جهت دفع بلا، چشم زخم، نذری و …

قیمت خروس برای قربانی در کرج

یکی از مناطق تحت پوشش مجموعه لایوشیپ مربوط به شهر کرج می باشد که کلیه محصولات اعم از دام زنده و طیور زنده محلی را به صورت رایگان برای مشتریان ارسال می کند. ما در این مجموعه خدمات خود را با نرخ مناسب برای مشتریان خود در نظر گرفته ایم. برای این منظور قیمت خروس زنده در کرج و تهران جزو موارد مهمی است که مشتریان در رابطه با آن از مشاوران ما سوال می کنند. این نوع طیور بر اساس چندین ویژگی خاص قیمت گذاری می شوند و تنها با وزن آن قیمت خرید مشخص نمی شود. شما همشهریان عزیز می توانید در هر محله و منطقه ای از کرج که هستید با شماره تماس ما جهت خرید خروس و مرغ زنده تماس بگیرید. همکاران ما طیور خریداری شده را به محل و درب منزل شما ارسال خواهند کرد.

قیمت خروس زنده در کرج

کانال خرید و فروش خروس و مرغ محلی

کانال تلگرام در تعداد زیاد برای انجام معاملات مربوط به پرندگان زینتی و نژاد های محلی وجود دارد. بسیاری از معاملات مربوط به این نوع پرندگان در چنین فضایی صورت می گیرد. نکته قابل توجه در این بین، توجه به نکات لازم برای انجام خرید و یا فروش ایمن و مطمئن می باشد، تا هیچ کدام از طرفین معامله متضرر نشوند. چرا که مسئولین انجام هر گونه معامله ای در چنین فضایی بر عهده خود افراد می باشد. بهتر است از مراکز فروش نسبت به خرید اقدام نمایید تا نمونه ای سالم، بهداشتی و به دور از نگرانی های مربوط به کلاهبرداری و … را دریافت کنید.

قیمت خرید مرغ و خروس زنده محلی در تهران و کرج برای دفع بلا و چشم زخم در این بخش مورد بررسی قرار گرفت. جهت انجام خرید انواع دام و طیور بهداشتی با قیمت مناسب می توانید از طریق شماره های داخل سایت با کارشناسان مجموعه لایو شیپ در تماس باشید.

محصول مرغ و خروس محلی
قیمت روز ارزان ترین نرخ در بازار
نوع طیور طیور محلی برای ذبح و قربانی
شماره تلفن تماس 09194097369
متوسط وزن 4 الی 5 کیلو گرم
فروش به منظور دفع بلا ، چشم زخم و رفع حاجت
شماره مرکز فروش 09194617923

The price of a live rooster for sacrifice in 2021 & 2022

These days, everyone is talking about the price of live chicken. On the other hand, there are people who intend to buy local poultry for sacrifice. In the meantime, we need to know the purchase price of local live roosters in Tehran and Karaj per kilogram. If you are going to buy local chicken and roosters to ward off calamities or vows, you must first receive the daily price through the supply centers of these products.

livesheep is the largest center for buying and selling live roosters for sacrifice. Of course, you can also buy live chicken. A very important point that we have to tell you is related to the type of these birds.

خروس قربانی برای ذبح و دفع بلا

آیا قربانی خروس و مرغ برای دفع بلا کافیست؟

برخی از مشتریان عزیز از ما در رابطه با اینکه آیا ما اقدام به قربانی خروس زنده برای دفع بلا و چشم زخم کنیم کافیست یا لازم است کار دیگری هم صورت گیرد؟ در این رابطه با خدمات شما عزیزان بگوییم که قربانی خروس در اسلام برای چشم زخم و ذبح آن برای دفع بلا وجود داشته است. همچنین طبق آداب و رسوم و اعتقادات گذشته برای این منظور اقدام به قربانی کردن مرغ و خروس جهت دفع بلا اعم از: خرید ماشین جدید، خرید خانه، قبول شدن در کنکور، موفقیت در زندگی، بدست آوردن مال و … صورت گرفته است. به طور کلی باید بگوییم تنها کاری که لازم است در این رابطه صورت گیرد فقط و فقط قربانی کردن خروس است و دیگر نیازی به کار خاصی نخواهید داشت.

ارزان ترین قیمت خروس در کرج و تهران کدام است؟

مرکز خرید و فروش خروس زنده قربانی در کرج و تهران محصولات مربوط به طیور را که شامل: مرغ و خروس، بوقلمون محلی، شترمرغ و … می باشد را با ارزانترین قیمت به مشتریان عزیز ارائه می کند. لازم است بدانید که قیمت طیور محلی بر اساس وزن، سن، نوع، رنگ، دار بودن تاج و … محاسبه می شود. بنابراین در این بخش نمی توان قیمت مشخصی را در نظر گرفت. ما سعی داریم نرخ خرید این محصولات را نسبت به تمامی مراکز دیگر کمتر و ارزان تر در نظر بگیریم.

دعای ذبح قربانی کردن خروس و مرغ برای دفع بلا چیست؟

یکی از مهمترین مراحل ذبح خروس برای دفع بلا مربوط به دعای هنگام ذبح خروس زنده می باشد. فردی که قرار است اقدام به ذبح و قربانی کردن خروس کند باید حتما در رابطه با این موضوع آشنایی لازم را داشته باشد. خواندن دعا هنگام ذبح از اهمیت زیادی برخوردار است که حتما باید خوانده شود. در مجموعه ما تمامی همکاران مسلط به خواندن دعای ذبح قربانی برای دفع بلا و چشم زخم هستند و این کار را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد. همچنین برخی از افراد از اینترنت فایل صوتی دعای ذبح قربانی را در آورده و از طریق گوشی یا هر دستگاه دیگری هنگام ذبح آن را پخش می کنند.

4 پاسخ
 1. زهره صدری
  زهره صدری گفته:

  یدونه خروس سیاه رنگ برای چشم زخم میخوام قیمت چقدر میشه؟ بعد این خروس زنده محلی سیاه کیلویی هست یا چجوری قیمت تعیین میشه؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • hadi
   hadi گفته:

   برای دریافت قیمت و سفارش خروس برای قربانی کردن لطفا با شماره تماس مرکز فروش ما در ارتباط باشید.
   قیمت ها بر اساس رنگ، نژاد و در برخی مواقع بر اساس وزن بستگی به اینکه چه خروسی بخواهید متفاوت هست.

   پاسخ
 2. پویان فرهادی
  پویان فرهادی گفته:

  سلام ،خسته نباشید .شما نژاد هایی مثل وندیات و برهما هم دارید برای فروش.و اینکه جوجه هم از این نژاد ها برای فروش دارید

  پاسخ
  • hadi
   hadi گفته:

   سلام پویان عزیز
   خیر مرغ و خروس زنده محلی ما برای کشتار (زبح و قربانی کردن) هستند و برای پرورش و نگهداری فروش نداریم.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *